Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Rady a tipy

Rady tipy a triky z bezpečnostní techniky

Oblast zabezpečovací a monitorovací techniky a velmi komplexní technickou oblastí nabízející vysoký standard ochrany majetku a zdravý. Avšak největší vliv na účinnost pořízené bezpečnostní techniky má správný výběr jednotlivých prvků. Proto jsme pro vás připravili nejen vybrané produkty bezpečnostní techniky ale také popisy a postupy jak si správně vybrat jednotlivé komponenty, abyste dosáhli maximálního užitku z pořízených produktů.

Pokud se rozhodnete pro vlastní instalaci zabezpečovacího nebo kamerového systému doporučujeme využít předpřipravené sety. Tyto sety jsme pro vás připravili na základě dlouhodobých zkušeností s instalacemi bezpečnostní techniky. Sety obsahují veškeré potřebné části a komponenty k úspěšnému zprovoznění. Navíc je provedeno před odesláním setu jeho nastavení, tak aby byla instalace co možná nejjednodušší, a vy jste nemuseli dlouho a složitě studovat manuály od jednotlivých komponent.

Pokud i přes tyto rady a tipy si nebudete s něčím vědět rady, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám zodpovíme jednotlivé otázky a pomůžeme správně vybrat nejvhodnější produkt pro váš účel.

Náš tip

Alarm pro hlídání oken a dveří OKNO +
Jednoduchý a velmi účinný minialarm pro ochranu oken a dveří proti otevření nebo vniknutí nepovolané osoby. Dodáván včetně baterií. Jednoduchá a rychlá montáž.

Alarm pro hlídání objektu Wall-Alarm s dálkovým ovladačem
Jednoduchý ale velmi účinný minialarm pro ochranu objektu proti vniknutí nepovolané osoby. Ovládání dálkovým ovladačem. Detekuje pohyb.

Bateriový minialarm a hlásič návštěv gong Bentech HT43
Mini alarm kapesních rozměrů s vestavěnou devadesátidecibelovou sirénou. Možnost přepnutí na gong nebo alarm. Všestranné použití.

Robustní visací zámek s elektronickým alarmem AlarmLock Lux AL-3

Kvalitní a robustní visací zámek s vestavěným elektronickým alarmem. Při neoprávněné manipulaci spustí hlasitý alarm. Efektivní způsob jak odradit drobné zloděje od vloupání do sklepů a kůlen. Bezpečně ohlídá zahradní techniku, nábytek i vystavené exponáty.


Bezdrátový hlásič návštěv s gongem Bentech D06 na 230V
Bezdrátový gong pro upozornění příchozí návštěvy. Detekuje pohyb a přehraje gong na přijímací jednotce. Možnost volby z 16 různých zvuků. Nastavení hlasitosti. Přijímač do zásuvky 230V.

GSM pohybový detektor a odposlouchávač Motion-Ear Black
Pohybové čidlo s GSM modulem sloužící k monitorování místnosti nebo jako jednoduchý GSM alarm. Při pohybu vytáčí číslo a spustí odposlech zvuků v místnosti. Jednoduché nastavení a rychlá instalace.

Alarm na vstupní dveře a sklepní kóje Codeman
Minialarm s magnetickým detektorem otevření dveří pro ochranu bytu, kóje, kůlny nebo garáže. Ovládání kódem. Nastavitelný mód alarm se zpoždění nebo bez nebo gong pro informaci o otevření dveří.

GSM Alarm s pohybovým detektorem IG Home Basic pro hlídání menších objektů

Bezdrátový GSM alarm s pohybovým detektorem PIR a sirénou. Vhodný pro menší objekty. Komunikuje přes mobilní síť. Plně bateriový provoz bez nutnosti připojení 230V.


IP kamera Bentech CS16
IP kamera Bentech CS16 je ideální kamera pro denní i noční záznam. Obraz je v kvalitě FULL HD. Veškerá správa IP kamery probíhá v bezplatné aplikaci v angličtině. Kamera má funkci detekci pohybu.

Simulátor televize DUMSTV10BK pro ochranu před zloději
Jedinečný simulátor běžící televize zajistí zdání osoby sledující televizi ve vašem bytě. Nemusíte se tak již bát opustit byt a odjet na dovolenou. Žádný zloděj si jej nedovolí vykrást.

Autonomní pohybové čidlo 3v1 ONVIS - HomeKit - BLE 5.0
Pohybové čidlo 3 v 1 ONVIS zaznamenává pohyb, teplotu a vlhkost vzduchu. Zařízení je kompatibilní s IOS, Apple HomeKit a aplikací Domácnost. Díky moderní technologii Bluetooth Low Energy 5.0 čidlo umožnuje nepřetržitý provoz po dobu 1,5 roku.

Autonomní IP kamera pro vzdálené sledování WIFICI05CWT přes mobil

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na SD kartu. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování důkazů ve vašem domě.


Autonomní bezdrátová IP kamera EZVIZ C8C
Autonomní IP kamera EZVIZ C8C je vhodná pro venkovní použí . K dispozici má snímač 2Mpx, který dokáže snímat video v rozlišení 1920 x 1080 při 30 fps. Disponuje neviditelným přísvitem až do vzdálenosti 30 metrů a bílým LED přísvitem pro pořizování barevných záběrů v noci.

Magnetický senzor na dveře/okna ONVIS - HomeKit, BLE 5.0
Magnetický senzor Onvis na dveře i okna. Záznam aktivity domácnosti, či jiných prostor, za 30 dní. Dokáže rozeznat falešné poplachy. Kompatibilní s aplikacemi jako Apple Homekit či Domácnost. Bluetooth 5.0.

Kamerový systém Bentech NVR6125-4CH
WiFi kamerový systém se 4 předem napárovanými kamerami a velmi jednoduchým zapojením a intuitivním ovládáním. Ideální pro monitorování a případné nahrávání vašeho domova, obchodu či pracoviště. Poměrově cena/výkon nejlepší na místním trhu.

Kamerový systém Bentech NVR6125-8CH
WiFi kamerový systém s 8 předem napárovanými kamerami s velmi jednoduchým zapojením a intuitivním ovládáním. Ideální pro monotirování a případné nahrávání vašeho domova, obchodu či pracoviště. Poměrově cena/výkon nejlepší na místním trhu.

Jak levně hlídat garážová vrata

Seznam takzvaných virtuálních mobilních operátorů platný k 1.1.2018 obsahuje všechny veřejně dostupné virtuální mobilní operátory na Českém trhu. Uvedená je příslušnost k jednotlivým GSM sítím provozovaným v ČR.


Jak levně hlídat zahradní chatu
Většině zahrádkářů a chatařů se již stalo, že objevili svou chatu vykradenou a poničenou bezohledným zlodějem nebo bezdomovcem, který ji využil jako levnou noclehárnu. Nebo potřebujete ihned vědět, když někdo otevře dveře chaty nebo zahradní kůlny? Můžete to řešit GSM zabezpečovacím zařízením. Nechce se vám ale platit za drahý GSM systém a měsíčně platit velké poplatky operátorům za to, že nepoužíváte téměř žádné služby? Máme pro vás řešení.

Nejlepší kamera pro vaši chalupu
Jezdíte pravidelně na chalupu a rádi by jste věděli jak tam je, kolik je tam sněhu nebo jestli vám něco nezmizelo ze zahrady? Není nic jednoduššího než tam dát autonomní kameru s náhledem na mobilním telefonu. Budete tak mít přehled kdykoliv jej budete potřebovat. Už vás nepřekvapí ukradené dřevo, zpustošená zahrada větrem nebo roztátý sníh na horách. Autonomní kamery nabízí jednoduchost v instalaci a rychlost náhledu na kameru přes mobilní telefon. Jsou vyrobeny tak, abyste je mohli okamžitě použít bez nějakého složitého studování návodů. Prostě je jednoduše připojíte k vaší wifi síti a oni se o ostatní postarají.

Jednoduchý přehled, co se děje u vás doma
Mít přehled o tom co se děje se vždy vyplatí. To platí i o majetku a vašem domově. Zvláště pokud máte podezření na to, že vám někdo do domu vlezl nebo vám dorazil poplach z vašeho alarmu. Pokud dokážete ověřit vloupání do vašeho domu, nepotřebujete platit hlídací službu, ale můžete rovnou volat na policii a nahlásit vloupání.

Venkovní bezdrátový kamerový systém IP-39 se čtyřmi kamerami s rozlišením 2.0 Mp
Digitální kamerový systém obsahuje 4 kamery s rozlišením 2.0 Mp. Systém stačí nainstalovat a zapojit. Možno nahlížet přes chytrý mobilní telefon. Vhodný pro zabezpečení pozemku, chaty apod. .

Srovnání velikosti videozáznamu v závislosti na rozlišení
Pro lepší představu jak velký HDD budete potřebovat pro Váš kamerový systém jsme připravili přehlednou tabulku. Z tabulky tak lze snadno vyčíst přibližnou velikost záznamu při daném rozlišení.

Venkovní bezpečnostní kamera COD-631H 4Mpx typ AHD
Bezpečnostní kamera COD-631H je ideální volba pro venkovní sledování nejrůznějších objektů jako například dům, byt, pozemek apod.

Venkovní bezpečnostní kamera COD-331S s rozlišením 2Mp,  2.8mm typ AHD
Bezpečnostní kamera COD-331S je ideální volba pro venkovní sledování nejrůznějších objektů jako například dům, byt, pozemek apod.

Vnitřní bezpečnostní kamera CDM-223S-IR s rozlišením 2Mp, 2.8 mm typ AHD
Bezpečnostní kamera CDM-233H-IR je ideální volba pro vnitřní sledování nejrůznějších objektů jako například garáž, byt, rodinný dům apod.

Venkovní bezpečnostní kamera CDM-233H-IR s rozlišením 2Mp, 3.6mm typ AHD
Bezpečnostní kamera CDM-233H-IR je ideální volba pro venkovní sledování nejrůznějších objektů jako například dům, byt, pozemek apod.

Jak ochránit domov proti požáru
Pro lepší představu jak velký HDD budete potřebovat pro Váš kamerový systém jsme připravili přehlednou tabulku. Z tabulky tak lze snadno vyčíst přibližnou velikost záznamu při daném rozlišení.