Katalog produktů

Úspora energie

Úspora energií a EKO produkty

V dnešní době se počet elektrických spotřebičů domácnosti stále zvyšuje a tím stoupá i spotřeba elektrické energie. Existují však výrobky díky, kterým můžeme tuto spotřebu snížit na přijatelnou hodnotu.

LED svítidla a regulace světla

LED žárovky představují skvělý způsob jak ušetřit za energii. Jejich pořizovací cena je nepatrně vyšší než u klasických žárovek oproti tomu je jejich životnost až 20x delší a spotřeba elektrické energie až o 90% nižší. Vynaložené výdaje navíc se Vám tak za 1 rok vrátí a vy můžete svítit stále tou samou LED žárovkou dalších cca 15 let.

Kromě žárovek nalezneme LED technologii ve spoustě dalších typech osvětlení ať už se jedná o reflektory, pouliční lampy nebo světla u dopravních prostředků

Snížení spotřeby vody snadno a levně

Ušetřete za vodu 30 až 80% jen díky chytře navrženým perlátorům, které omezí průtok vody podle vámi nastavené úrovně a přidájí okolní vzduch díky čemu je prod silnější.

Další výhodou je filtr umístěný uvnitř perlátoru, který zbavuje protékající vodu všech nečistotMěření spotřeby energie

Pokud chcete začít snižovat výdaje za elekřinu je nejprvé nutné zjistit, který připojený spotřebič má největší odběr. To lze snadno zjistit pomocí měřičů spotřeby, které stačí pouze zapojit do zásuvky a připojit spotřebič který chceme změřit.

Existují však také bezdrátové měřiče spotřeby, kde se senzor bezkontaktně připne na vodič měřeného spotřebiče a odesílá data do centrální jednotky. Vy se tak během okamžiku dozvíte kolik energie spotřebujete během jednoho dne,týdne nebo měsíce.

S takovýmto přehledem vždy a včas odhalíte elektrické žrouty v domácnosti. Vydaná investice se vám tak velmi rychle vrátí.

Strana 1 z 1    Celkem 10 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT