Katalog produktů

Proti požáru

Potřebuji detektor zajišťující včasnou informaci při požáru

Pokud hledáte detektor, který vám zajistí včasnou informaci o vznikajícím požáru, jste na správném místě. Níže vybrané detektory umí zjistit požár již ze vznikajícího kouře a okamžitě spustit hlasitý poplach. Ale pozor, tyto detektory nedokáží rozeznat únik plynu ani oxid uhelnatý. Za tímto účelem je třeba pořídit jiný vhodný detektor, který naleznete v dalších kategoriích.

Vybrali jsme pro vás takové detektory, které fungují na baterie a nevyžadují tak složitou montáž. Stačí je na požadované místo přilepit a tím je instalace hotová.

Je dobré vědět

Je nanejvýš dobré detektor občas vyzkoušet. Ne, není třeba pod ním rozdělávat oheň. Každý detektor má testovací tlačítko, které spustí automatický test. Pokud chcete být opravdu poctivý v testování, lze zakoupit testovací sprej. Ten navodí stejné podmínky jako při vzniku požáru, jen není cítit kouř.

Něco navíc pro vás

Projděte si naše rady, jak detektory nainstalovat, ať zbytečně neuděláte chybu. Pokud si nebudete pamatovat, že byste měli dělat pravidelné testy, stačí se u nás zdarma registrovat do služby připomínání revizí. My vás upozorníme e-mailem na všechny kontroly, které je vhodné u detektoru dělat.

Strana 1 z 1    Celkem 12 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT