Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Jak vám můžeme pomoci?

Kontaktní a bankovní údaje naleznete níže. Pokud však potřebujete jakékoliv jiné informace, pomoc nebo radu, jsme tu pro vás a budeme se snažit maximálně vyjít vstříc. Spoustu zajímavých technických rad a postupů najdete také v technickém rádci. S výběrem produktů vám rádi pomůžeme my nebo náš on-line průvodce výběrem produktů.

Jak nás kontaktujete

Údaje pro korespondenci a kontaktování firmy. Lze si zde zakoupit i vyzvednout objednávky.

Název:ČIP Trading s.r.o.
Adresa:Milínská 130, Příbram 26101
Telefon:+420 318 628 235
Email:
Poloha:49°41'0.58"N, 14°0'33.13"E
Otevřeno:Po-Čt 10:30-14:30

Jak zaplatit objednávku

Máte-li zvolenou ve své objednávce platbu předem, proveďte platbu bankovním převodem na níže uvedený účet. Účet vyberte podle země, ze které převod provádíte. Jako variabilní symbol vždy použijte číslo objednávky.

Bankovní údaje

Platební údaje pro bankovní spojení v České a Slovenské republice.

Česká republika
účet veden v Korunách
FIO Bank Praha
Číslo účtu:2400487945
Kód banky:2010
Var.symbol:číslo objednávky
Slovenská republika
účet veden v Eurech
FIO Bank Bratislava
Číslo účtu:2200049369
Kód banky:8330
Var.symbol:číslo objednávky

Kam poslat reklamaci nebo vrátit zboží

Reklamované zboží nebo zboží, které vám nevyhovuje a chcete jej vrátit, posílejte na kontaktní adresu ČIP Trading s.r.o., Milínská 130, 26101 Příbram. Zboží nezasílejte na dobírku a vždy jej dobře zabalte.

Reklamace zboží

Při reklamaci přiložte ke zboží kopii daňového dokladu a popište závadu. Závadu se pokuste popsat podrobně, urychlí to samotnou reklamaci. Doporučujeme předem kontaktovat technickou linku a závadu předem probrat. Pro zjednodušení a zrychlení reklamace doporučujeme využít reklamačního formuláře.

Vrácení zboží

Vracené zboží zašlete včetně veškerého příslušenství a originálního obalu bez známek použití. Pro úspěšné vrácení zboží uveďte váš telefonický kontakt a číslo účtu, na které chcete zaslat vrácenou částku. Doporučujeme využít formuláře k odstoupení od smlouvy.

Jaké jsou fakturační údaje

Údaje slouží pouze pro fakturační a účetní potřeby. Ke korespondenci používejte kontaktní údaje.

Název:ČIP Trading s.r.o.
Ulice:Ke skále 1121/10
Město:14900 Praha
IČ:28914686
DIČ:CZ28914686
Registrace:MS Praha OR C/152849

Jak se k nám dostanete

Sídlíme v Milínské ulici číslo 130 v Příbrami (pro místní vedle hospody "Na Mariáně") ve dvoupodlažním domě. Před firmou je možnost parkování. Milínská ulice leží ve středu města a je jednou z ulic ústících na náměstí T.G.Masaryka. Sídlo firmy je 500 metrů z náměstí směrem k okresnímu soudu.

Směr od Prahy: Vyjedete směrem na Strakonickou ulici v Praze a vydáte se po dálnici na Strakonice. Po 45Km dálnice končí a v těchto místech je i odbočka na Příbram. V Příbrami se dáte směrem do centra a až narazíte na velký žlutý kostel na náměstí T.G.Masaryka dáte se směrem vlevo a stále rovně. Projedete kolem okresního soudu a po 500 metrech nás již uvidíte.

směr od Plzně: Ze Slovan se dáte směrem na Nepomuk. Za vsí Losiná odbočíte na Rožmitál pod Třemšínem. Když přijedete na velkou křižovatku v Rožmitále, odbočíte vlevo na Příbram. Na prvním kruhovém objezdu v Příbrami se dáte směrem do centra a stále rovně. Projedete kolem náměstí T.G.Masaryka a okresního soudu. Po 500 metrech nás již uvidíte.

Směr od Strakonic: Vyjedete na Prahu a 50Km před Prahou je odbočka na Příbram. Když přijíždíte do Příbrami, pojedete rovně okolo zahrádkářské kolonie až na kruhový objezd. Zde se dáte rovně okolo malého rybníčka a po 1 km nás již uvidíte.

Informační oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.