Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Předprogramované sety

Předprogramované sestavy zabezpečovacích systémů

Protože oblast bezpečnosti a zabezpečovacích systémů je poměrně komplexní a technicky náročnější, připravili jsme vybrané zabezpečovací systémy tak, aby bylo jejich pořízení co nejjednodušší. Tyto systémy jsme připravili jako sestavy zabezpečovacích systémů. Jednotlivé sestavy jsou připraveny tak, aby jejich instalace byla co nejjednodušší a umožňovala i amatérskou montáž.

Jednotlivé komponenty a díly jsou vybrány tak, aby byly vzájemně kompatibilní a obsahovali vše potřebné k instalaci. Základní myšlenkou je pořízení zabezpečovacího systému bez znalosti technických specifikací a postupného dokupování chybějících dílů. Lze tak pořídit jedním nákupem kompletní zabezpečovací systém i s instalačním postupem.

Co přináší předprogramované zabezpečovací systémy

  • Jednoduchou instalaci bez nutnosti technických znalostí.
  • Pořízení kompletu jedním nákupem.
  • Připravené a nastavené komponenty.
  • Kompletní instalační materiál a postup instalace.

Náš tip

Předprogramované zabezpečovací systémy

Abychom vám zjednodušili a přiblížili možnost namontovat si zabezpečovací systém sami, připravili jsme pro vás předprogramované zabezpečovací systémy. Tyto systémy umožňují montáž i bez znalostí z oboru elektrotechniky a bezpečnostní techniky. Vše, co je třeba z odborné oblasti, již pro vás připravili naši technici. Na vás zbývá pouze si vybrat zabezpečovací systém, který vám nejvíce vyhovuje a předpřipravené komponenty jednoduše rozmístit podle rychlého instalačního průvodce speciálně připraveného pro tyto přednastavené komponenty.