Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Jak na zabezpečení...

Oblast zabezpečovací techniky je plná různých alarmů a bezpečnostních systémů pro ochranu majetku. Bez hlubších znalostí je ale problém se v jednotlivých komponentách orientovat. Co a jak použít vyžaduje zkušenosti a zajímavé nápady. Proto jsme připravili kategorii jak na zabezpečení majetku. Nabízíme zde tipy a rady jak zabezpečit nejrůznější majetek, nemovitosti.

Zabezpečení velkých a drahých majetků a nemovitostí není problém, ale zabezpečení relativně levných věcí proti různým chmatákům vyžaduje nápad a hlavě levnou formu zabezpečení. Hlídání majetku nesmí přesahovat jeho hodnotu, jinak začne ztrácet smysluplnosti.

Co vše lze zabezpečit

Inspirujte se, není to beznadějné. S trochou nápadů a jednoduchých alarmů lze dělat divy. Zloděje, kteří kradou tento typ majetku lze velmi jednoduše načapat a odpudit.

  • Hlídání otevřené ventilačky
  • Hlídání věcí na pláži a při kempování
  • Zabezpečení nářadí a majetku v zahradním domku
  • Hlídání sklepní kóje a úložných prostorů

Náš tip

Alarm do sklepní kóje nebo do sklepa

Sklepní kóje a sklepy jsou oblíbenou kořistí různých chmatáků a primitivních lapků, jež si snaží sehnat nějakou korunu, aby ji mohli prolít hrdlem. Nejhorší situace je v přístupném bytovém domě bez kvalitních dveří a zámků. Zde pomůže jen vlastní snaha o ochranu majetku.


Zabezpečení zahradního domku před zloději

Zahradní domky a zahradní chatky jsou často terčem různých lapků. Zejména v noci a za nepřítomnosti majitele se stávají levnou noclehárnou nebo zdrojem příjmu pro tyto individua. Často způsobí více škody na rozbitém majetku než na odcizených věcech.


Zabezpečovací systém versus domácí mazlíčci

Často se při návrhu zabezpečovacího systému řeší problém jak jej provozovat v přítomnosti domácích mazlíčků. Většina chovatelů není ochotna jakkoliv omezit prostor pro svého mazlíčka a rozdělit tak objekt na hlídanou část a na část s pohybem zvířete. Existují různá řešení, ale vždy je to kompromis.


Jak ohlídat okno s otevřenou ventilačkou

Během letních měsíců si většina z nás nechává otevřenou ventilačku během celého dne i noci. Tento nejoblíbenější způsob větrání je ale pozvánkou pro zloděje. Takové okno není problém využít pro přístup do bytu. Zejména přízemní okna se přímo nabízejí. Jak předejít nenechavcům, kteří by rádi navštívili vaše obydlí?


GSM alarm a jak na něj

Se zlevňujícími se tarify tuzemských operátorů se stávají stále dostupnější takzvané GSM alarmy. Jedná se o velmi oblíbené pomocníky při ochraně drobnějšího majetku. Dokáží totiž za velmi rozumnou cenu efektivně ohlídat menší objekt, byt i garáž. Některé typy i různé chatky, lodě a karavany.


Zabezpečení samostatně stojící garáže

Samostatně stojící garáže nebo řadové garáže se nabízejí jako levná kořist zlodějům. Není zde žádné nebezpečí odhalení a nikdo je nemůže vidět. Často bývají i opomíjeny do formy kvalitního zajištění. Jednoduchý visací zámek dnes již nikoho nezastaví. Vykradená a otevřená garáž tak zůstává i několik dní bez povšimnutí, čímž dojde k jejímu kompletnímu vyrabování.


Zabezpečujeme chatu na zimu před zloději

Samostatně stojící garáže nebo řadové garáže se nabízejí jako levná kořist zlodějům. Není zde žádné nebezpečí odhalení a nikdo je nemůže vidět. Často bývají i opomíjeny do formy kvalitního zajištění. Jednoduchý visací zámek dnes již nikoho nezastaví. Vykradená a otevřená garáž tak zůstává i několik dní bez povšimnutí, čímž dojde k jejímu kompletnímu vyrabování.


Jak levně hlídat garážová vrata

Seznam takzvaných virtuálních mobilních operátorů platný k 1.1.2018 obsahuje všechny veřejně dostupné virtuální mobilní operátory na Českém trhu. Uvedená je příslušnost k jednotlivým GSM sítím provozovaným v ČR.


Jak levně hlídat zahradní chatu
Většině zahrádkářů a chatařů se již stalo, že objevili svou chatu vykradenou a poničenou bezohledným zlodějem nebo bezdomovcem, který ji využil jako levnou noclehárnu. Nebo potřebujete ihned vědět, když někdo otevře dveře chaty nebo zahradní kůlny? Můžete to řešit GSM zabezpečovacím zařízením. Nechce se vám ale platit za drahý GSM systém a měsíčně platit velké poplatky operátorům za to, že nepoužíváte téměř žádné služby? Máme pro vás řešení.