Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

 • Produkty
 • Popis kategorie
 • Rady a tipy
 • Srovnávání
Autonomní kamery s online náhledem

Autonomní kamery s online náhledem

Autonomní kamery s online náhledem přes mobilní telefon nebo počítač najdou užití všude, kde potřebujete pravidelnou kontrolu snímaného prostoru. Tyto kamery nabízejí přístup k aktuálnímu obrazu přes WiFi nebo GSM síť. Máte tak okamžitý přehled o dění před kamerou, kdykoliv jen potřebujete.

K čemu jsou vhodné

Autonomní kamery s online náhledem jsou vhodné ke kontrole majetku nebo k pozorování okolí, kde je kamera nainstalována. Často se využívají i jako doplněk k zabezpečovacímu zařízení, a to zejména v případě, kdy je vyvolán poplach a je třeba urychleně zkontrolovat stav objektu. Na základě zjištění přítomnosti narušitele v objektu, můžete totiž volat přímo policii k zásahu.

Výhody online kamer

 • Okamžitý náhled do prostoru před kamerou.
 • Zajímavá pořizovací cena.
 • Jednoduchá instalace a zprovoznění.
 • Možnost náhledu přes mobilní telefon.

Co od nich očekávat

Autonomní online kamery umožňují kdykoliv náhled na dění před kamerou. Některé typy umožňují i provádění záznamu na paměťovou kartu. Zařízení se tak chová jako jednoduchý malý video systém. Je však vždy třeba počítat, že oproti klasickým bezpečnostním kamerovým systémům, autonomní kamery pořizují záznam s nižší kvalitou obrazu. Výhodou je však nízká pořizovací cena a velmi jednoduchá montáž, kterou zvládnete sami.

Na co si dát pozor

Při pořizování online kamery je vhodné zkontrolovat, jakým způsobem obraz přenáší na Váš mobilní telefon a co bude třeba k tomuto přenosu nastavit ve Vaší WiFi síti, které nemusíte zvládnout bez odborníka. Existují však online kamery umožňující připojení do sítě přes jejich ID číslo.

Tento způsob zvládne většina zákazníků sama a nevyžaduje zásah do nastavení WiFi sítě. Je třeba počítat s tím, že online kamery vyžadují externí napájení a nelze je provozovat pouze na baterie.

Checklist - co zvážit před pořízením

Před pořízením online kamery zvažte jednotlivé parametry a způsob připojení k internetu/WiFi síti:

 • Způsob připojení k internetu/WiFi síti.
 • Možnosti pořizování záznamu.
 • Budete potřebovat kameru skrýt nebo ne.
 • Potřebujete venkovní nebo vnitřní provedení kamery.
 • Stačí pevná kamera nebo otáčecí.
 • Požadujete náhled přes počítač nebo stačí mobilní telefon.

Vysvětlení pojmů

Pro jednodušší pochopení technických pojmu kamerových systémů jsme pro vás připravili jejich vysvětlení. Pochopení jednotlivých pojmu vám s jednodušší výběr kamerového systému.

 • Autonomní kamera - Jedná se o malý kamerový systém včetně záznamového zařízení vestavěný v kameře. Je určen pro jednodušší sledování.
 • SD karta - Jedná se o paměťovou kartu určenou pro záznam video obrazu. Je používána zejména autonomními kamerovými systémy.
 • On-line přístup ke kamerám - Většina záznamových zařízení dovoluje přístup k obrazu a náhled na kamery přes internet např. přes váš mobilní telefon. Tuto funkci nabízejí i některé autonomní kamery. Vždy je vhodné tuto funkci dobře prostudovat, zdali bude funkční na vašem internetovém připojení.
 • Detekce pohybu v obrazu - Kamerové systémy jsou schopny detekovat pohyb v obraze. Nenahrávají tak stále ale pouze pokud se před kamerou něco děje. Snižuje to množství nahraných záznamu a značně zjednodušuje vyhledávání případných záznamů.
 • Napájení kamer - Kamery se většinou napájí 12V z adaptéru do zásuvky nebo z externího zdroje. Případně lze použít speciální rozvodové kabely, které umožňují rozvod jak obrazu tak napájení.
 • IP kamera - Moderní digitální kamerové systémy pracující na principu počítačové sítě. Jedná se v současnosti o nejmodernější technologie.
 • Rozlišení kamery - Rozlišení kamery určuje kvalitu obrazu, který kamera dodává. U analogových systémů se udává v počtu řádků obrazu kamery. U digitálních IP systémů se udává v megapixelech, což je počet 1 000 000 bodů v obraze.
 • Ohnisková vzdálenost - Udává úhel záběru kamery. Čím nižší je ohnisková vzdálenost, tím větší úhel záběru má kamera. Nejběžněji mívají kamery ohniskovou vzdálenost 3,6mm, což odpovídá přibližně úhlu záběru okolo 70° (v závislosti na typu kamery).

Drátové versus bezdrátové kamerové systémy

Při pořizování kamerového bezpečnostního systému do již hotových prostor se většina z nás snaží vyhledávat bezdrátový kamerový systém. Bezdrátové alarmy a zabezpečovací systémy nebo bezdrátové ovládání je dnes běžnou praxí, tak proč ne i kamerový systém? Ano, lze pořídit bezdrátový kamerový systém ale je zde ALE. Bohužel na přenos obrazu potřebujeme mnohem větší nároky na přenosovou rychlost než u bezdrátového ovládání. Nepřenáší se zde jen jednorázově krátký kód, jako je tomu u zabezpečovacích systémů.


Nechci složitý a drahý kamerový systém

V případě, že si nechcete pořizovat složitý a drahý kamerový systém s několika kamerami a spíše potřebujete pořizovat bezpečnostní záznamy o dění v hlídaném okolí, bude vám stačit autonomní kamerový systém. Autonomní kamerové systémy jsou schopné nahrávat video sekvence na vloženou SD kartu.

Většinou se jedná o jedno zařízení obsahující kameru i záznamové zařízení s SD kartou. Některé autonomní kamerové systémy mají záznamovou jednotku oddělenou, aby mohla být schována mimo dosah narušitele.


Srovnání dohledových kamer
Pro přehlednější orientaci v široké nabídce kamer jsme pro vás připravili přehledovou tabulku základních vlastností. Podle těchto vlastností jednoduše porovnáte výhody a nevýhody jednotlivých variant a vyberete nejvhodnější kameru právě pro vás.

Srovnání velikosti videozáznamu v závislosti na rozlišení
Pro lepší představu jak velký HDD budete potřebovat pro Váš kamerový systém jsme připravili přehlednou tabulku. Z tabulky tak lze snadno vyčíst přibližnou velikost záznamu při daném rozlišení.

Výběr autonomní kamery vzhledem k jejímu použití
Před pořízením autonomní kamery je vhodné zvážit k jakému účelu ji budeme používat. Ne všechny autonomní kamery se obecně hodí k jakémukoliv použití. Každá má své specifické klady i zápory a ne každá vyhoví ve všech případech použití.

Jak na instalaci autonomní kamery
Instalace autonomní kamery není nijak složitá, i přesto je vhodné vědět, co vás čeká a zdali si na to troufnete. Proto vám nyní popíšeme, jak probíhá typická instalace autonomní kamery. Vězte, že jí zvládne téměř každý.

Správné označení kamerového systému
Pokud kamerový systém pořizuje obrazový záznam, vztahují se na něj zákonné podmínky o označení. Tyto podmínky je nutné dodržet, aby jste vůbec mohli kamerový systém provozovat a zejména, aby jste mohli využít případné záznamy pro trestní řízení.


Slovník pojmů kamerových systémů
Kamerové systémy jsou složitou technickou kategorii, která obsahuje spousty neznámých slov a parametrů. Při výběru vám nemusí být vše úplně jasné, proto jsme pro vás připravili vysvětlení jednotlivých pojmů v kamerových systémech. Před pořízením kamerového systému je třeba si být jist všemi parametry, které potřebujete, aby jste získali kvalitní kamerový systém řešící váš problém.


První Předchozí Další Poslední
 
Řadit podle: Řadit sestupně Řadit vzestupně
Podle abecedy
Podle ceny
Podle parametrů
 • Výrobci produktů
 • Detekční podnět
 • Kompatibilita
 • Napájení
 • Noční přisvícení scény
 • Ohnisková vzdálenost
 • Ovládání systému
 • Poplachový výstup
 • Propojení systému
 • Prostředí
 • Připojení produktu
 • Rozlišení senzoru
 • Složitost montáže
 • Výstupní konektor
 • Způsob připojení k internetu

Výrobce produktů

Vyberte požadované výrobce produktů, od kterých chcete zobrazit jejich produkty. Produkty jednotlivých výrobců lze kombinovat pouze s přihládnutím k jejich kompatibilitě (viz popis konkrétního produktu). Bližší popis jednotlivých výrobců naleznete na stránce Seznam výrobců.

Cel-Tec
Evolveo
GIE
Grain Media
Jablotron
Koenig
Nedis Holland
Technaxx
ValueLine
ZMODO

Detekční podnět

Detekční podnět je událost zpouštějící reakci detektoru, například poplach, vysílání na centrálu nebo sepnutí výstupu. Detekční podnět závisí na typu detektoru a jeho přesném určení.


Kompatibilita

Produkt může být kompatibilní s některým jiným systémem. Některé produkty petřebují k funkci nadřízený systém. Autonomní produkt nepotřebuje k funkci žádný řídící systém, funguje po zapnutí. Bližší popis kompatibility jednotlivých produktů naleznete na stránce Kompatibilita produktů.


Napájení

Každý elektronický produkt má svůj způsob napájení v závislosti na svém provedení a účelu. Produkty mohou být napájeni vestavěnou baterií nebo z externího zdroje jako je napájecí adaptér nebo centrální jednotka.
Noční přisvícení scény

Udává zdali je kamera vybavena nočním infra přisvícením a na jakou vzdálenost kamera dosvítí tímto přisvícením v metrech.

Ohnisková vzdálenost

Ohnisková vzdálenost je základním parametrem objektivu kamery a udává zorný úhel který kamera vidí na scénu. Je tak dána šířka scény před kamerou. Čím je ohnisková vzdálenost nižší tím širší má kamera výhled, ale tím drobnější budou objekty ve scéně.Ovládání systému

Zabezpečovací systémy a alarmy mohou být ovládány různými způsoby a jejich kombinacemi. Nejpoužívanější ovládání je přes bezdrátovou klíčenku nebo zadáváním pinu na klávesnici zabezpečovacího systému. Závisí jen na vás co budete preferovat.
Ovládání v

Poplachový výstup

Základní funkcí zabezpečovacího systému je zajistit informaci o poplachu. Dějě se to pomocí poplachového výstupu, který může mít různé formy. Nejčastěji se využívá kombinace akustického poplachu sirénou a přenosu informace o poplachu na mobilní telefon.


Propojení systému

Způsob propojení detektorů definuje jakým způsobem lze k centrální jednotce připojovat jednotlivé detektory a komponenty. Některé centrální jednotky nabízejí kombinaci různých připojení. V zásadě se jedná o způsob jakým budete systém propojovat při instal

Prostředí

Produkt je určen k montáži do daného prostředí. V připadě montáže v jiném než udaném prostředí může produkt vykazovat odchylky od daných parametrů. Může také dojít ke zničení produktu. U venkovního prostředí se vždy informujte v detailech produktu.Připojení produktu

Způsob připojení produktu k zabezpečovacímu systému.Rozlišení senzoru

Rozlišení senzoru je hlavním ukazatelem kvality obrazu získaného z kamery. Čím je rozlišení větší tím je obraz kvalitnější. Bezpečnostní kamery mají rozlišení udávané v počtu řádků v matici bodů.Složitost montáže

Stupeň složitosti montáže produktu. Zavedli jsme pět stupňů náročnosti a odbornosti jejich montáže. Tyto stupně vyjadřují jak velkou zkušenost k montáži výrobku potřebujete a jaké nářadí budete potřebovat pro zprovoznění výrobku. Bližší popis složitosti montáže jednotlivých produktů naleznete na stránce Složitost montáže.


Výstupní konektor

Typ výstupního konektoru kamery. BNC - CINCH lze propojit redukcí. RJ45 slouží k přímému připojení do počítačové sítě.

Způsob připojení k internetu

Udává způsob, jakým se bezpečnostní kamera připojuje do počítačové sítě nebo k internetu. Konektor RJ45 je standardní síťový konektor.Wifi bezpečnostní IP kamera se záznamem na SD kartu IPCam Ball

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na SD kartu a upozornění na email. Vhodná pro přehledové...
Plug and Play funkce pro jednoduchou instalaci Záznamy se ukládají na SD kartu v produktu Autonomní produk napájen z zásuvky 230V 360 stupňové zobrazení produktu
- 10 %   2 300 Kč
2 070 Kč
bez DPH 1 710,70 Kč
Skladem
Skladový kód: w1939

Venkovní IP kamera IPCam Out pro vzdálené sledování

Venkovní bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na SD kartu a upozornění na email. Vhodná pro...
Záznamy se ukládají na SD kartu v produktu Autonomní produk napájen z zásuvky 230V nebo adaptéru Plug and Play funkce pro jednoduchou instalaci
- 10 %   3 530 Kč
3 177 Kč
bez DPH 2 625,60 Kč
Skladem
Skladový kód: w2719

IP kamera se záznamem TeddyCam IP308

TeddyCam IP308W - Zjistěte jak se pečovatelka stará o Vaše dítě. WiFi kamera s nočním viděním (10m) nahrává záznam na SD kartu....
- 10 %   1 380 Kč
1 242 Kč
bez DPH 1 026,40 Kč
Skladem
Skladový kód: w2823

 

Otočná autonomní IP kamera WiFi IPCAM s náhledem přes mobilní telefon

Sledujte svůj domov a své blízké prostřednictvím interiérové IP kamery a budete vždy přesně vědět, co se děje v daném okamžiku.
1 549 Kč
bez DPH 1 280,20 Kč
Skladem
Skladový kód: w2883

Digitální bezdrátová kamera pro kamerové systémy

Venkovní digitální bezdrátová kamera ke kamerovému systému Konig Trans60.
2 990 Kč
bez DPH 2 471,10 Kč
Skladem
Skladový kód: w3076

Digitální bezdrátová sledovací sada s integrovaný 7

Nainstalujte bezdrátovou sledovací sadu a zajistěte své domácnosti účinné vnitřní i venkovní zabezpečení před narušiteli.
5 671 Kč
bez DPH 4 686,80 Kč
Na objednávku ...do 7 dnů
Skladový kód: w3077

 

Bezdrátová vnitřní kamera 2,4 GHz SAS-TRCAM20

Kamera nabízí velmi ostrý a stabilní obraz, přesnou detekci pohybu díky PIR senzoru a je také vybavena infračervenými LED diodami, které...
2 190 Kč
bez DPH 1 809,90 Kč
Skladem
Skladový kód: w3364

Autonomní Wifi IP kamera WIPC1A s bezpečnostním bezdrátovým alarmem

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na SD kartu. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování...
2 580 Kč
bez DPH 2 132,20 Kč
Skladem 5 a více
Skladový kód: w3387

Panoramatická stropní IP kamera IPCMP20CWT

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na SD kartu. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování...
1 735 Kč
bez DPH 1 433,90 Kč
Skladem
Skladový kód: w3423

 

Panoramatická IP kamera IPCMP10CWT

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na microSD kartu. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování...
1 470 Kč
bez DPH 1 214,90 Kč
Skladem
Skladový kód: w3424

Videoverifikační IP kamera JI-111C

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování důkazů ve vašem domě.
5 360 Kč
bez DPH 4 429,80 Kč
Na objednávku ...do 7 dnů
Skladový kód: w3428

Videoverifikační IP kamera JI-112C

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování důkazů ve vašem domě.
6 231 Kč
bez DPH 5 149,60 Kč
Skladem
Skladový kód: w3429

 

Chytrá WiFi kamera Zmodo Pivot

Chytrá kamera s on-line přístupem přes mobilní telefon. Pomocí mobilní aplikace lze měnit úhel záběru kamery a to v rozsahu 360°....
3 485 Kč
bez DPH 2 880,20 Kč
Skladem
Skladový kód: w3432

Autonomní Wifi kamera AN-H360-1

Bezpečnostní WiFi kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje ukládat záznam na SD kartu. Vhodná pro přehledové nahlížení i k...
1 450 Kč
bez DPH 1 198,30 Kč
Skladem
Skladový kód: w3463

Autonomní IP kamera pro vzdálené sledování WIFICI05CWT přes mobil

Bezpečnostní IP kamera s on-line přístupem přes chytrý telefon. Umožňuje záznam na SD kartu. Vhodná pro přehledové nahlížení i k pořizování...
1 260 Kč
bez DPH 1 041,30 Kč
Skladem
Skladový kód: w3517

 

Bezdrátový zabezpečovací systém Evolveo Securix ALM500-IP-CAM

Zabezpečovací systém s wifi kamerou s on-line přístupem přes chytrý telefon. Praktická kombinace kamery a zabezpečovacího zařízení, nabízí možnost vzdáleného náhledu...
2 520 Kč
bez DPH 2 082,60 Kč
Skladem
Skladový kód: w3554

Autonomní WiFi kamera do zásuvky TX-57 s online přístupem

Autonomní kamera TX-57 je ideální volba pro sledování vnitřních částí domu nebo kanceláře. Na kameru lze nahlížet přes aplikaci v mobilním...
1 787 Kč
bez DPH 1 476,90 Kč
Skladem
Skladový kód: w3593

Autonomní WiFi kamera TX-58 do objímky se závitem E27 s online přístupem

Autonomní kamera TX-58 je ideální volba pro sledování vnitřních částí domu nebo kanceláře. Na kameru lze nahlížet přes aplikaci v mobilním...
2 898 Kč
bez DPH 2 395 Kč
Skladem
Skladový kód: w3594

 

Autonomní venkovní WiFi kamera TX-65 1080P s online náhledem

FullHD WiFi IP-Kamera pro vnitřní i venkovní použití. Ideální pro monitorování místností a dalších prostor.
2 448 Kč
bez DPH 2 023,10 Kč
Skladem
Skladový kód: w3598

Autonomní venkovní WiFi kamera TX-83 s LED světlem

Autonomní kamera pro venkovní použití s LED světlme, dálkovým ovládáním přes WiFi a IP66 ochranou. Ideální pro monitorování venkovních prostor.
3 193 Kč
bez DPH 2 638,80 Kč
Skladem
Skladový kód: w3599

Otočná autonomní IP kamera ID73 s náhledem přes mobilní telefon

Domácí bezpečnostní WiFi kamera, ideální pro dozor nad dětmi, zvířaty a monitorování pohybu v domě. Díky otočné hlavě nabízí záběr až...
995 Kč
bez DPH 822,30 Kč
Skladem
Skladový kód: w3637

 

Otočná autonomní IP kamera ID75 s náhledem přes mobilní telefon

Domácí bezpečnostní WiFi kamera, ideální pro dozor nad dětmi, zvířaty a monitorování pohybu v domě. Díky otočné hlavě nabízí záběr až...
1 155 Kč
bez DPH 954,50 Kč
Skladem
Skladový kód: w3639

Dobíjecí venkovní WiFi kamera s pohybovým čidlem kompletně bezdrátová

WiFi kamera s pohybovým čidlem do vnitřího i venkovního prostředí. Kompletně bezdrátové bateriové řešení. Dobíjecí akumulátor s výdrží až 10 měsíců....
2 785 Kč
bez DPH 2 301,70 Kč
Skladem
Skladový kód: w3653

WiFi IP kamera Q10 s online náhledem přes mobilní telefon

Vnitříní WiFi kamera s možností online náhledu přes internet. Vhodná do vnitřního prostředí. Kamera umí nahrávat na SD kartu na základě...
895 Kč
bez DPH 739,70 Kč
Skladem 5 a více
Skladový kód: w3657

 

Bezpečnostní HD kamera se záznamem při pohybu s WiFi

Skrytá kamera v pohybovém detektoru zaznamenává obraz v HD kvalitě na microSD kartu. Aktivace záznamu detekcí pohybu. Noční záznamy díky infra...
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produk napájen z zásuvky 230V nebo adaptéru
2 990 Kč
bez DPH 2 471,10 Kč
Skladem
Skladový kód: Z12.10

IP kamera s plug and play technologií IPCam Easy

IP kamera s plug and play technologií nepotřebuje pevnou IP adresu. Rozlišení 640x480pix při 30fps. Detekce pohybu se záznamem na email.
Plug and Play funkce pro jednoduchou instalaci Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 70 %   3 700 Kč
1 110 Kč
bez DPH 917,40 Kč
Skladem
Skladový kód: w1902

 
První Předchozí Další Poslední