Katalog produktů

Nechci složitý a drahý kamerový systém

V případě, že si nechcete pořizovat složitý a drahý kamerový systém s několika kamerami a spíše potřebujete pořizovat bezpečnostní záznamy o dění v hlídaném okolí, bude vám stačit autonomní kamerový systém. Autonomní kamerové systémy jsou schopné nahrávat video sekvence na vloženou SD kartu.

Většinou se jedná o jedno zařízení obsahující kameru i záznamové zařízení s SD kartou. Některé autonomní kamerové systémy mají záznamovou jednotku oddělenou, aby mohla být schována mimo dosah narušitele.

Instalace autonomního kamerového systému

Autonomní kamerový systém je velmi jednoduché nainstalovat. Připevní se na vybrané místo tak, aby kamera dobře viděla na snímaný prostor, a přivede se napájecí napětí. Autonomní kamerové systémy musí být vždy napájeny z externího zdroje, jelikož dnešní kamery mají stále příliš velkou spotřebu na provoz z baterií.

Po připojení napájení se musí pouze provést základní nastavení typu, kvalita záznamu nebo citlivost detekce. Poté je autonomní kamerový systém připraven a vy můžete kdykoliv SD katru zkontrolovat a projít si pořízené záznamy.

Omezení autonomních kamerových systémů

Autonomní kamerové systémy bývají omezeny většinou na jednu kameru až na výjimky. Kapacita SD karet je v dnešní době již tak velká, že vystačí i na několik týdnů záznamu. Záleží to zejména na provozu před kamerou, jelikož se zaznamenávají pouze sekvence s pohybem. Při neustálém pohybu vystačí SD karta na maximálně týden v závislosti na kvalitě záznamu. Při běžném pohybu v kancelářích a vchodech lze na kartu zaznamenat i několik týdnů.

Autonomní kamerové systémy většinou v budoucnu nelze rozšiřovat a přidávat další kamery. Lze pouze přikupovat celé nové systémy.

K většině autonomních kamerových systémů nelze připojit externí monitor k prohlížení sekvencí. Video záznamy se do počítače přenášejí buď přes USB kabel, nebo se přímo vyjme SD karta a vloží se do počítače.

...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT