Katalog produktů

GSM a Wifi termostaty

Dálkově ovládané GSM a Wifi regulační termostaty

Dálkově ovládané termostaty umožňují jak lokální tak vzdálené ovládání teploty a její přehled. Není tak problém reagovat na změnu situace a před příjezdem domu si dopředu zatopit. Budete mít přehled o teplotě vždy a všude.

Dálkové termostaty lze pořídit s GSM komunikátorem nebo s Wifi komunikátorem. Způsob dálkového ovládání je poté závislý na typu vestavěného modulu.

  • GSM termostaty - lze je ovládat pomocí SMS z libovolného telefonu. Není nutné mít přístup k internetu ani na jedné straně. Vše probíhá přes standardní tarif a SIM kartu.
  • Wifi termostaty – lze je ovládat přes chytrý telefon speciální aplikací. Vyžadují připojení k internetu na obou stranách. Výhodou je následná bezplatná on-line komunikace.

Kdy použít GSM nebo Wifi termostat?

GSM termostaty jsou vhodné zejména na chaty a chalupy, kdy si chceme kontrolovat jak temperování během zimy, tak si zatopit před příjezdem. GSM termostat většinou dokáže informovat při závadě na kotli a tím předejít zmrznutí objektu.

Wifi termostat je vhodný pro náročné uživatele, jež chtějí komfortní ovládání přes tablet nebo telefon. Lze jej také využít, pokud často měníte plány a vracíte se neplánovaně domu. Lze si tak zavčas změnit teplotu a přitopit si.

Strana 1 z 1    Celkem 8 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT