Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Atrapy a makety

Atrapy a makety bezpečnostních systémů

Základní součástí ochrany vlastního majetku je prevence před kriminalitou. Této prevence před kriminalitou lze účinně a levně dosáhnout rozmístěním atrap bezpečnostních prvků. Atrapy zajišťují ochranu majetku před většinou malých zlodějíčků jednoduchou a prostou cestou varováním na zabezpečovací systém.

Atrapy a makety bezpečnostních prvků nemohou nahradit plnohodnotně funkční zabezpečovací systém. Jsou ale jeho účinným doplňkem i částečnou alternativou. Navíc dokáží zamezit nemalým škodám při vloupání těch nejprimitivnějších pachatelů. Využitím maket a atrap zabezpečovacích systémů a jejich prvků snížíte zásadně riziko vloupání do objektu nebo krádežím v obchodě.

Vhodný doplněk k zabezpečovacímu systému

Máte-li již nainstalovaný zabezpečovací či kamerový systém nebo o něm uvažujete, jsou atrapy bezpečnostních prvků vhodným doplňkem. Mohou tak rozšířit oblast pomyslného hlídání objektu. Hlavně na sebe strhnou pozornost případného zloděje a mohou tak zajistit lepší reakci zabezpečovacího systému. Příkladem může být dvojice atrapa bezpečnostní kamery a skrytá kamera. Zloděj se pokusí zničit levnou atrapu před vniknutím do objektu a přitom je natočen funkční skrytou kamerou. Získá se tak dostatek důkazů a ochrání dražší komponenty bezpečnostních systémů.

Výhody atrap a maket bezpečnostních prvků:

  • Nízká pořizovací cena
  • Vysoká účinnost proti lapkům a zlodějíčkům
  • Není nutná instalace rozvodů
  • Nízké nároky na montáž prvků
  • Zabránění prvotním škodám při vloupání
Nedovolte zlodějům ani pomyslet na Váš majetek!

Náš tip

Bezpečnostní výstražné tabulky

Součástí každého zabezpečovacího a kamerového systému by měla být vytvořena i určitá úroveň prevence před kriminalitou. Samotný zabezpečovací systém dokáže velmi efektivně odhalit vniknutí do hlídaného objektu nepovolanou osobou. Nedokáže však zamezit ohromným škodám vzniklým při vniknutí pachatele do objektu jako jsou rozbité okno, vypáčené zámky, poškozené domovní dveře a podobně).


Atrapy bezpečnostních systémů

Jednou ze základních součástí ochrany majetku je prevence kriminality a navození pocitu zabezpečeného objektu. Tato prevence rozmístěním atrap bezpečnostních prvků zajišťuje ochranu majetku před většinou malých pachatelů a zlodějíčků prostou a jednoduchou cestou varováním před zabezpečovacím systémem. Atrapy bezpečnostních prvků nedokáží nahradit plnohodnotný zabezpečovací systém, ale mohou být jeho podstatným doplňkem nebo zajistit základní ochranu. Dokonce dokáží zamezit nemalým škodám vzniklým při vniknutí pachatele do objektu. Využitím atrap bezpečnostních prvků snížíte zásadně riziko vykradení objektu nebo krádeží zboží ve vašem obchodě.


Atrapy bezpečnostních kamer

Atrapa bezpečnostní kamery je jedna z nejúčinnějších bezpečnostních prvků k zastrašení potenciálního pachatele trestného činu. A to jak násilného tak majetkového. Ze statistik jasně vyplývá několikanásobně nižší pravděpodobnost spáchání trestného činu v prostorách monitorovaných bezpečnostními kamerami. Atrapa bezpečnostní kamery je vzhledově nerozeznatelná od skutečné bezpečnostní kamery. Tvoří tak dojem střeženého objektu. V případě instalovaného funkčního kamerového systému lze atrapy kamer s výhodou využít jako zástěrku před funkčními kamerami.


Srovnání atrap bezpečnostních kamer

Atrapy bezpečnostních kamer jsou velmi účinná zbraň proti zlodějům a jiným nenechavcům. Avšak aby tato zbraň byla dostatečně účinná, je třeba vybrat atrapu kamery správně. Pokud je vybraná nevhodná atrapa kamery, anebo dokonce taková, že to přímo bije do očí, sníží se tak věrohodnost a tím i užitek z atrapy.


Srovnání atrap a maket bezpečnostních kamer
Srovnávací tabulka parametrů atrap kamer. Falešné kamerové systémy a atrapy kamer nabízejí levnou formu jak navodit před zloději pocit kvalitně zabezpečeného a hlídaného objektu kamerovým systémem. Sníží se tak riziko vloupání do objektu.