Katalog produktů

Atrapy a makety

Atrapy a makety bezpečnostních systémů

Základní součástí ochrany vlastního majetku je prevence před kriminalitou. Této prevence před kriminalitou lze účinně a levně dosáhnout rozmístěním atrap bezpečnostních prvků. Atrapy zajišťují ochranu majetku před většinou malých zlodějíčků jednoduchou a prostou cestou varováním na zabezpečovací systém.

Atrapy a makety bezpečnostních prvků nemohou nahradit plnohodnotně funkční zabezpečovací systém. Jsou ale jeho účinným doplňkem i částečnou alternativou. Navíc dokáží zamezit nemalým škodám při vloupání těch nejprimitivnějších pachatelů. Využitím maket a atrap zabezpečovacích systémů a jejich prvků snížíte zásadně riziko vloupání do objektu nebo krádežím v obchodě.

Vhodný doplněk k zabezpečovacímu systému

Máte-li již nainstalovaný zabezpečovací či kamerový systém nebo o něm uvažujete, jsou atrapy bezpečnostních prvků vhodným doplňkem. Mohou tak rozšířit oblast pomyslného hlídání objektu. Hlavně na sebe strhnou pozornost případného zloděje a mohou tak zajistit lepší reakci zabezpečovacího systému. Příkladem může být dvojice atrapa bezpečnostní kamery a skrytá kamera. Zloděj se pokusí zničit levnou atrapu před vniknutím do objektu a přitom je natočen funkční skrytou kamerou. Získá se tak dostatek důkazů a ochrání dražší komponenty bezpečnostních systémů.

Výhody atrap a maket bezpečnostních prvků:

  • Nízká pořizovací cena
  • Vysoká účinnost proti lapkům a zlodějíčkům
  • Není nutná instalace rozvodů
  • Nízké nároky na montáž prvků
  • Zabránění prvotním škodám při vloupání
Nedovolte zlodějům ani pomyslet na Váš majetek!

Strana 1 z 1    Celkem 5 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT