Katalog produktů

Atrapy bezpečnostních systémů

Jednou ze základních součástí ochrany majetku je prevence kriminality a navození pocitu zabezpečeného objektu. Tato prevence rozmístěním atrap bezpečnostních prvků zajišťuje ochranu majetku před většinou malých pachatelů a zlodějíčků prostou a jednoduchou cestou varováním před zabezpečovacím systémem. Atrapy bezpečnostních prvků nedokáží nahradit plnohodnotný zabezpečovací systém, ale mohou být jeho podstatným doplňkem nebo zajistit základní ochranu. Dokonce dokáží zamezit nemalým škodám vzniklým při vniknutí pachatele do objektu. Využitím atrap bezpečnostních prvků snížíte zásadně riziko vykradení objektu nebo krádeží zboží ve vašem obchodě.

Simulovaná ochrana kanceláří a obchodů

Blikající maketa detektoru v kanceláři nebo v prostorách, kde dochází ke styku s veřejností, znejistí případného pachatele. Pachatel při obhlídce prostor před krádeží zjistí, že objekt je hlídán a svůj čin si rozmyslí. V kombinaci s plnohodnotným zabezpečovacím systémem lze v objektu s poměrně nízkými náklady navodit pocit rozsáhlého bezpečnostního systému, který je namontován ve všech místnostech.

Simulovaná ochrana chat a chalup

Chaty a chalupy se stávají obětí většinou těch nejjednodušších zlodějíčků a lapků, kteří využívají faktu, že chaty a chalupy nebývají zabezpečeny a lze do nich lehce a nepozorovaně vniknout. Tito zlodějíčci se vyhýbají problémům a nechtějí být přistihnuti. Většinu z nich lze odradit pouhou simulací bezpečnostního systému, v lepším případě v kombinaci s jednoduchým minialarmem. Například atrapa venkovní sirény v kombinaci s výstražnou tabulkou nebo nálepkou dokáže zásadně snížit pravděpodobnost vykradení chaty nebo chalupy. Za cenu pouhých pár set korun odradíte nejednoho lapku a zlodějíčka od návštěvy vašeho letního domečku.

Výhody atrap a maket:

  • nízká pořizovací cena
  • vysoká účinnost proti lapkům a zlodějíčkům
  • není nutná instalace rozvodů a kabelů
  • nízké nároky na montáž prvků
  • zabránění prvotním škodám při vloupání
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT