Katalog produktů

Sety video interkomů

Komplety domácích videotelefonů a video vrátných

Domácí videotelefony jsou jedním z prvků zvyšující bezpečnost obytných a kancelářských objektů. Zajišťují perfektní přehled o osobě před vchodem bez fyzického kontaktu. Lze tak omezit styk s nežádoucí osobou dříve, než dojde k jejímu vpuštění do objektu. Předchází se nepříjemným kontaktům a setkáním. Videotelefony umožňují zjistit, kdo je před vchodem, aniž by o tom příchozí věděl. Případně neskrytě monitorovat dění před vchodem.

Ve větších objektech a kancelářských budovách umožňuje videovrátný ušetřit čas, který se zbytečně plýtvá chozením ke vchodu a kontrolou příchozích do objektu.

Videotelefon a míra zabezpečení

Samotné videotelefony a jejich přítomnost u vchodu do objektu svědčí o vyšším technickém vybavení objektu. Tím znejišťují případné zloděje a slouží částečně jako prevence před vykradením. Fungují zejména proti obyčejným zlodějům, jež se pokoušejí dostat za dveře a ukrást odložené předměty.

Moderní videotelefony umožňují připojit více přehledových kamer a venkovních jednotek. Lze tak obsluhovat více vchodů u domu, případně mít více náhledů na okolí domu přes přídavné kamery přímo na vnitřním monitoru videotelefonu.

Strana 1 z 1    Celkem 13 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT