Katalog produktů
Popis
Sada videotelefonu EMOS H2050 patří mezi nejoblíbenější videotelefony na trhu. S tímto zařízením budete vědět, kdo se nachází před dveřmi a to i v noci. Kamerová jednotka je voděodolná s krytím IP44 a je vyrobena tak, aby odolala vandalům. Navíc disponuje dostačujícím úhlem záběru 80°. Tenký 7'' monitor o rozměrech 152 × 215 × 18 mm se bude svým designem hodit do každé domácnosti. Velmi jednoduchá montáž - zapojení adaptéru přímo do zásuvky. Není potřeba řešit komplikovanou montáž zdroje do rozvaděče. Videotelefon EMOS H2050 nabízí až 16 přednastavených melodií. Lze i toto vyzvánění vypnout, když budete chtít v noci v klidu spát. Máte nyní klasický zvonek a přemýšlíte nad výměnou za videotelefon? Odrazuje vás složitá instalace? Se zařízením EMOS H2050 to bude hračka. Videotelefon je totiž připraven pro propojení pomocí dvou vodičů, namísto klasických čtyř.
EMOS H2050 nabízí svému uživateli komfortní kombinaci videotelefonu a odemykání vrat nebo vstupního vchodu. Nejenom, že uvidíte, kdo k vám jde na návštěvu, ale zároveň jim velmi jednoduše můžete otevřít vchodové dveře nebo vrata. Systém dokáže velmi spolehlivě komunikovat se všemi typy elektronických pojezdů bran.
Technické parametry jednotky s displejem
- Monitor: EMOS H2050
- Velikost: 7"
- Vstupní napětí: 14,5 V DC (součástí balení)
- Požadovaná kabeláž: RVV/CYSY 2× 1,0 mm
- Počet vodičů (monitor, zámek, brána): 2+0+0
- Počet melodií: 16
- Regulace hlasitosti: ano
- Barevný displej: ano
- Instalace: Na stěnu
- Rozměry: 152 × 215 × 18 mm
- Schválení: CE
- Záruka: 24 měsíců
Technické parametry jednotky s kamerou
- Kamera: 1/3 CCD s IR přísvitem
- Úhel záběru kamery: 80°
- Přísvit: ano, do 150 cm
- Krytí: IP44
- Anti-vandal provedení: Ano
- Rozměry: 141 × 63 × 40 mm
- Schválení: CE
Interaktivní zobrazení produktů ve 360°
Pro interaktivní zobrazení produktu kliněte na obrázek. Otevře se vám okno s možnosti otáčení produktu ze všech stran pomocí myši.
Zvuk produktu
Kliknutím na přehrávač spustíte zvuk produktu (zvonek, siréna atd.)