Katalog produktů

Osobní bezpečnost

Osobní bezpečnost a obrana při napadení

Zabezpečovací systémy a alarmy není jen hlídání majetku. Nemalou pozornost je vhodné věnovat i osobní bezpečnosti a obraně proti napadení. Není nic ojedinělého a ve větších městech se můžeme velmi jednoduše stát obětí napadení. Nemusí se ani jednat o lidského útočníka, ale o volně pobíhajícího psa. Z tohoto důvodu je vhodné mít vždy v záloze nějaké překvapení, kterým se budete bránit. Získáte tak i větší sebedůvěru a pocit bezpečí.

Při pořízení pomůcek pro osobní bezpečnost je vhodné se seznámit s jejich použitím a projít si i právní důsledky obrany a její přiměřenosti. Vyhnete se tak nevhodnému použití ze strachu nebo dokonce vlastnímu ublížení při nevhodné manipulaci.

Nejedná se pouze o obranu před napadením

Osobní bezpečnost není pouze vlastnictví pepřového spreje a jeho případného použití. Je vhodné se rozhlédnout ve svém okolí. Je zde zajištěna dostatečná bezpečnost vašich dětí před vstupem do nebezpečných míst (jezírko, skříň s čistícími přípravky nebo bazén)? I pro takové případy lze udělat maximum.

Osobní bezpečnost obsahuje také zajištění bezpečí pro vaše cennosti při cestách a na dovolené. Jakým způsobem si chráníte své peníze a doklady před kapsáři?

Kategorie osobní ochrany

  • Obrana pomocí slzných a pepřových sprejů.
  • Obrana a přivolání pomoci elektronickými osobními alarmy.
  • Ochrana dětí před pádem do bazénu a utonutím.
  • Ochrana dětí před vstupem do zakázaných oblastí.
  • Ochrana osobních věcí před zloději a kapsáři.
  • Bezpečnost na veřejných komunikacích a zvýšení viditelnosti.

Strana 1 z 1    Celkem 5 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT