Katalog produktů

Systém Flame

Autonomní regulační systém Flame

Designová řada regulačních termostatů Flame pro řízení topného tělesa nebo kotle nabízí kvalitní regulaci a povedený design termostatů s dotykovým ovládáním. Velký přehledný displej zobrazuje všechny potřebné informace o teplotě, programu a času. Dotykové ovládání nabízí velmi jednoduché a intuitivní nastavování bez nutnosti hledání v uživatelském manuálu při každé změně teploty.

Ekonomická varianta Flame RF

Regulační systém Flame RF nabízí ekonomickou variantu bezdrátové regulace topení. Termostaty Flame RF nabízejí jednoduché ovládání a volitelné nastavení teploty a času. Získáte tak kvalitní regulaci za příznivou cenu bez nutnosti složité instalace.

Designová varianta Flame Touch

Designová řada regulace topení Flame Touch s termostaty vybavenými barevným dotykovým displejem nabízí povedené zpracování, které zapadne do všech moderních interiérů. Dotykový displej značně zjednodušuje ovládání a přibližuje jej dnes již běžně používaným tabletům. Intuitivní barevné ikony s přehledným displejem vždy napoví, jak udělat potřebnou úpravu nastavení teploty.

Jak si sestavit regulační systém na míru

  1. Projděte si návod s radami Jak vybrat regulační systém.
  2. Sestavte si vlastní regulační systém v konfiguraci, tak aby vyhovoval přesně vašemu objektu.

Tak, jak si regulační systém sestavíte, vám jednotlivé části systému připravíme a nastavíme, aby byla instalace pro vás co nejjednodušší.

Strana 1 z 1    Celkem 14 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT