Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Automatizace domu

Automatizace a vylepšování domácnosti

Oblastí bezpečnostní techniky se naše firma zabývá dlouhá léta a za tu dobu jsme nasbírali spousty nápadů a vylepšení, které zákazníci vyžadovali. Instalace zabezpečovacích systémů není jen rutinní práce s několika detektory a centrálou. Každý objekt je jedinečný a každý zákazník vyžaduje malinko jiné služby od zabezpečení domu a jeho automatizaci. Proto vám zde nabízíme některé nejoblíbenější nápady a tipy, které se často využívají v oblasti bezpečnostních systémů.

Inspirujte se a zvyšte si bezpečnost, komfort vaší domácnosti, aniž byste museli investovat spoustu peněz do zákaznických instalací a úprav bezpečnostních systémů. A pokud umíte opravit kapající kohoutek, proč byste neuměli propojit pár drátků.

Náš tip

Nouzové bezdrátové uzavření hlavního uzávěru

Hlavní uzávěr vody nebo plynu bývá velmi často vzdálen od místa, ze kterého bychom ho potřebovali ovládat. Zejména v rodinných domech bývá tato vzdálenost větší a propojení těchto dvou míst je komplikované. Často se neobejde bez sekání a vrtání.


Bezdrátové ovládání elektrického ventilu

Velmi oblíbenou rozšířenou funkcí zabezpečovacích systémů a alarmů je ovládání přívodu plynu a vody do hlídaného objektu. Lze tak značně zvýšit bezpečnost objektu při nepřítomnosti osob a zamezit vysokým škodám při úniku vody nebo při požáru. Zabezpečovací systém vždy při odchodu z domu se automaticky vypne hlavní uzávěr plynu i vody pro případ náhodného úniku. Při příchodu jej zase automaticky zapne.


Ovládání elektronického zámku vstupních dveří

Návod jak instalovat a ovládat elektronický dveřní zámek pomocí kódového zámku, RFID terminálu nebo elektronického dorozumívacího systému.