Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Automatizace domu

Automatizace a vylepšování domácnosti

Oblastí bezpečnostní techniky se naše firma zabývá dlouhá léta a za tu dobu jsme nasbírali spousty nápadů a vylepšení, které zákazníci vyžadovali. Instalace zabezpečovacích systémů není jen rutinní práce s několika detektory a centrálou. Každý objekt je jedinečný a každý zákazník vyžaduje malinko jiné služby od zabezpečení domu a jeho automatizaci. Proto vám zde nabízíme některé nejoblíbenější nápady a tipy, které se často využívají v oblasti bezpečnostních systémů.

Inspirujte se a zvyšte si bezpečnost, komfort vaší domácnosti, aniž byste museli investovat spoustu peněz do zákaznických instalací a úprav bezpečnostních systémů. A pokud umíte opravit kapající kohoutek, proč byste neuměli propojit pár drátků.

Náš tip

Automatické spínání světel pohybem osob

Jedním z nejčastějších způsobů jak ušetřit za elektřinu, kterou zbytečně prosvítíte je nezapomínat zhasínat za sebou světlo. Každý to jistě zná. Zapomenuté rozsvícené světlo po celý den nebo napomínání dětí, aby na chodbě zbytečně nesvítily.


Nouzové bezdrátové uzavření hlavního uzávěru

Hlavní uzávěr vody nebo plynu bývá velmi často vzdálen od místa, ze kterého bychom ho potřebovali ovládat. Zejména v rodinných domech bývá tato vzdálenost větší a propojení těchto dvou míst je komplikované. Často se neobejde bez sekání a vrtání.


Bezdrátové ovládání elektrického ventilu

Velmi oblíbenou rozšířenou funkcí zabezpečovacích systémů a alarmů je ovládání přívodu plynu a vody do hlídaného objektu. Lze tak značně zvýšit bezpečnost objektu při nepřítomnosti osob a zamezit vysokým škodám při úniku vody nebo při požáru. Zabezpečovací systém vždy při odchodu z domu se automaticky vypne hlavní uzávěr plynu i vody pro případ náhodného úniku. Při příchodu jej zase automaticky zapne.


Ovládání elektronického zámku vstupních dveří

Návod jak instalovat a ovládat elektronický dveřní zámek pomocí kódového zámku, RFID terminálu nebo elektronického dorozumívacího systému.


Hlídač zavřených dveří – elektrické brano

Hlídač zavřených dveří, který akusticky upozorní na zapomenuté otevřené dveře po nastaveném čase. Jednoduché zapojení za použití běžných komponent zabezpečovacích systémů.


Ovládání garážových vrat a vstupů do objektu systémem Jablotron 100

Jedno univerzální ovládání pro vaše garážová vrata s možností ovládání přes mobilní telefon nebo přímo z auta pouhým bliknutím dálkových světel. I to je možné s moderním zabezpečovacím systémem Jablotron 100.


Zvonek s pořízením fotografie a online informací na mobil - systém Jablotron 100

Vědět on-line kdo zvoní na domovní zvonek a mít v mobilu okamžitě jeho fotku může být velmi praktická věc. A ne jen to, hlídat zdali někdo neprošel brankou a neobhlíží si dům, může být dokonce velmi užitečné. I to dokáže zabezpečovací systém Jablotron 100 pro vás zařídit.


Měření spotřebovaných energií

Ceny energií tvoří značnou část rozpočtu každé domácnosti. Tím také nabízejí velmi lákavou položku, na které by se mohlo ušetřit. Jak ale na něčem šetřit, když to pořádně neměříme. Jedna celková faktura na konci zúčtovacího období rozhodně nenapoví, co je hlavním domácím žroutem energie. Systém Jablotron 100 vám s tím pomůže.


Ovládání domácí automatizace a signalizace

Objekt, jak pro bydlení tak užitný, bývá plný různých technických vybavení, které je nutno manuálně ovládat a regulovat. Přitom řada z nich by mohla být ovládána automaticky nebo na základě dalších podmětů a jiných zařízení. Tomuto provázání se říká chytrá domácnost nebo domácí automatizace. Systém Jablotron 100 dokáže toto provázání a řízení převzít.


Srovnání bezdrátových dálkových ovládání pro vestavbu
Srovnávací tabulka parametrů bezdrátových ovladačů určených pro vestavbu do zařízení. Jednoduchá způsob jak instalovat dálkové ovládání k externímu zařízení. Lze používat pro domácí automatizaci, ovládání bran a čerpadel.