Katalog produktů

Bezpečnostní kamery

Falešné kamery a kamerové systémy

Falešné kamerové systémy a atrapy kamer nabízejí levnou formu jak navodit před zloději pocit kvalitně zabezpečeného a hlídaného objektu kamerovým systémem. Sníží se tak riziko vloupání do objektu nebo poškozování majetku. Falešné bezpečnostní kamery jsou nerozlišitelné od pravých funkčních bezpečnostních kamer a kamerových systémů.

Falešné kamery se hojně a úspěšně již dlouhou dobu používají ve státní i komerční sféře. Dokáží za minimální cenu odradit pachatele od krádeží zboží. Falešné kamery často slouží i k jejich vyhnání z rizikových míst jako jsou nástupiště a veřejná prostranství. Z policejních statistik vychází bezpečnostní kamera a falešná kamera jako jedna z nejúčinnějších metod prevence proti kriminalitě.

Kde lze použít falešné kamery

  • U vchodů do objektů a zadní vchody do domů.
  • Chodby a společné prostory bytových a kancelářských objektů.
  • Brány a vjezdy do objektů.
  • Prodejní a veřejné prostory s pohybem lidí.
  • Výdejní přepážky a platební terminály.

Montáž falešné bezpečnostní kamery

Namontovat falešnou kameru nebo falešný kamerový systém je velmi jednoduché. Falešná kamera nevyžaduje žádný přívod elektrické energie. V případě falešné bezpečnostní kamery s blikající LED nebo simulací infra přisvícení je falešná kamera napájena z baterie. Baterie se vkládá do držáku v kameře. Falešnou kameru stačí pouze přišroubovat na stěnu a pomocí přiloženého kloubového držáku namířit na požadované místo.

Strana 1 z 1    Celkem 18 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT