Katalog produktů

Bezpečně na dovolené

Bezpečně na dovolené aneb po zuby ozbrojen

Čas dovolených je čas odpočinku, nikoli však pro zloděje a kapsáře, těm práce právě začíná. Proto je vhodné již před odjezdem začít s přípravou na zlodějíčky a lapky. Vyhraje totiž ten, kdo bude lépe připraven. Ochrana před zloději během dovolené se dá rozdělit na dvě části:

Ochrana prázdného domu nebo bytu: Před odjezdem se nikde nezmiňujte, že někam jedete a na jak dlouho. Pověřte jednu spolehlivou osobu vybíráním schránky a kontrolou domova. Pokud nemáte žádnou formu zabezpečení, uvažujte aspoň o základním minialarmu nebo nějaké formě atrapy kamery, sirény nebo simulátoru televize. Běžný zámek, ani přídavný zámek, dnes již není žádnou překážkou.

Ochrana cenností na dovolené: I během dovolené jste vystaveni zlodějům a kapsářům, kteří se těší na vaše cennosti. Nepohrdnou ani doklady a mobilem. Jejich ráj je jak na pláži, tak v turistických centrech.

Schovejte si proto doklady a peníze. Noste je tak, aby je žádný kapsář nemohl získat. Pro schování dokladů a peněz lze použít různé bezpečnostní taštičky a vodotěsná pouzdra na krk.

V případě, že stanujete nebo chcete chránit například tašku s věcmi, vložte do ní aktivovaný otřesový minialarm. V případě jakékoliv manipulace se minialarm rozezní a zloděje vyplaší. Takto lze ohlídat i tašku na pláži.

Strana 1 z 1    Celkem 13 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT