Katalog produktů

Bezpečnostní kamery

Digitální IP bezpečnostní kamery

Digitální IP bezpečnostní kamery nabízejí výbornou kvalitu obrazu oproti analogovým systémům. Rozlišení IP bezpečnostních kamer dosahuje až 8Mpix a stále se zlepšuje.

IP kamery nabízení množství různých nastavení a přizpůsobení místu instalace. Struktura zapojení může být klasická hvězda nebo s pomocí switch rozbočovačů i přizpůsobená charakteristice objektu.

Výhody IP bezpečnostních kamer

  • Základní rozlišení kamer od 2Mpix
  • Vysoké rozlišení kamer až 8Mpix a více
  • Variabilní struktura propojení

Rozmístění bezpečnostních kamer

Bezpečnostní kamery kamerového systému se většinou rozmisťují okolo objektu tak, aby pokrývaly veškeré přístupové cesty kudy by mohl případný narušitel přijít. Nejčastěji se používá několik přehledových kamer a jedna detailní kamera, která sleduje vchod do objektu. Toto doporučení se týká zejména rodinných domů.

Pokud je třeba sledovat komerční prostor nebo větší prostor s pohybem více lidí je nutné rozdělit kamery na dvě skupiny. První skupina monitoruje obecně majetek proti jeho poškozování nebo odcizování a zabírá většinou větší část prostoru. Druhá skupina kamer funguje pro identifikaci a zabírá přístupové cesty do objektu. Tyto kamery by měly zabírat zejména detail přicházejících osob v nejlepším případě jejich obličeje nebo předměty které nesou pro případné další rozpoznávání.

Strana 1 z 1    Celkem 16 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT