Katalog produktů

Příslušenství a kabely

Příslušenství k bezpečnostním kamerovým systémům

Kamerové systémy lze libovolně rozšiřovat a upravovat. Při sestavování nebo rozšiřování kamerového systému je nutné pečlivě zvážit správné příslušenství. Níže naleznete vše potřebné.

Co zvážit při sestavování kamerového systému

  • Napájecí zdroj: každá kamera musí být napájena. Zvolte správný napájecí zdroj s ohledem na potřebné napájecí napětí a nutný proud. Zejména kamery s infra-přisvícením vyžadují výkonnější napájecí zdroje. Lze také využít PoE napájení.
  • PoE napájení: PoE napájení umožňuje přivést ke kameře jak napájení tak video signál po jednom UTP kabelu. Díky tomu je instalace snažší než při použití standardního zapojení, kde je potřeba přivádět napájecí i video kabel zvlášť. Aby bylo možné PoE napájení používat musí jej podorovat jak kamera tak i rekordér popř. switch ke kterému se bude kamera připojovat.
  • Kabelové rozvody: Bezpečnostní kamery musí být napájeny. Pokud není možno použít blízkou zásuvku, je nutné, počítat s prodloužením napájecího kabelu. Nutný minimálně běžný dvoužilový kabel. Video signál se rozvádí UTP kabelem typu CAT5e nebo lepší.
  • Správné konektory: Kamery a videorekordéry využívají konektorů RJ45 jež jsou stejné jako konektory v běžné počítačové síti.
  • Video výstup: K zobrazení videa z kamery lze využít jakýkoliv monitor nebo televizi s video vstupem typu VGA nebo HDMI

Strana 1 z 1    Celkem 6 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT