Katalog produktů

Exteriérové sirény

Externí poplachové sirény pro venkovní prostředí

Základní výstupním prvkem poplachu pro zabezpečovací systém je akustická poplachová siréna. Pro objekty, kde lze montovat poplachovou sirénu na fasádu se využívá exteriérová siréna. Poplachová siréna se montuje viditelně na fasádu objektu mimo dosah tak, aby plnila i preventivní účel. Při narušení objektu je vyvolán hlasitý alarm formou houkání a blikání vestavěného majáku. Tím upozorní na narušení objektu a ve většině případů donutí pachatele okamžitě opustit místo krádeže.

Připojení exteriérových poplachových sirén

Většina exteriérových sirén je vybavena vlastním záložním akumulátorem. Ten zajistí houkání i v případě odpojení sirény od zabezpečovacího systému. Většina sirén funguje na principu ztráty napájení, kdy vyvolá poplach nebo je poplach vyvolán externím signálem přivedeným do sirény. Siréna musí být pod stálým napětím. Sběrnicové sirény bývají aktivovány pomocí příkazů přijatých po datové sběrnici.

Odolnost exteriérové sirény proti sabotáži

Exteriérové sirény jsou ve většině případů vybaveny kontaktem na jejich krytu a na spodní straně. Tyto kontakty hlídají otevření krytu nebo odmontování sirény za účelem jejího zneškodnění.

Strana 1 z 1    Celkem 4 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT