Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

  • Produkty
  • Popis kategorie
  • Rady a tipy
  • Srovnávání
Jak to zapojit...

Jak to správně zapojit …

Nevíte si rady se správným zapojením domácí automatizace, alarmu a další elektroniky pro řízení a ovládání domu. Hledáte inspiraci nebo zajímavý nápad jak zvýšit komfort domácnosti. Projděte si následující rady a návody. Najdete zde postupy zapojování ovládacích prvků chytrých domů, řízení topení nebo zapojení zabezpečovacího systému.

Zapojování rozvodů 230V

Vždy dbejte na pečlivé prostudování instalačních návodů. Instalaci rozvodů pro 230V přenechejte proškolené osobě, která má oprávnění na provádění těchto zapojení, abyste zbytečně neohrozili životy a zdraví uživatelů.

Znalosti a zkušenosti

Popisy a postupy se snažíme připravovat s maximálním důrazem na jednoduchost a konkrétnost. Nevylučujeme však, že v některých případech je nutná určitá znalost nebo zkušenost. Před instalací vždy zvažte své schopnosti a náročnost montáže.

Jak připojit termostat k centrálnímu kotli

Samotná regulace centrálního kotle, který vytápí celý dům, bývá nejjednodušší formou regulace topení. Lze tak za minimální náklady ušetřit na výdajích za topení. Nelze tak dosáhnout nejlepší úspory a teplotního komfortu, ale i přesto lze ušetřit na topení a pořídit systém za zajímavou cenu.


Jak připojit k termostatu elektronický regulační ventil

Pokud je objekt vytápěn oběhovým topným systémem a je požadavek na regulaci jednotlivých místností, lze to realizovat pouze přes regulační ventily na jednotlivých topných tělesech. Ty lze samostatně regulovat termostaty a dosáhnout tak nezávisle požadované teploty v každé místnosti.


Jak propojit termostat s elektrickým přímotopem

Elektronické přímotopy a topné obrazy jsou jedním z nejdražších způsobů vytápění objektů. Ale také jedním z nejjednodušeji regulovatelných topných systémů s rychlým náběhem a dobrou odezvou na regulaci. Proto se je vyplatí regulovat a snížit si tak náklady na topení.