Katalog produktů

Záznamové jednotky

Bezpečnostní IP záznamové jednotky a videa

Základem bezpečnostního kamerového systému je vedle jiného i záznamová jednotka, která zajišťuje zaznamenávání a uchovávání pořízených video obrazů. Záznamová jednotka slouží jako mozek celého systému a kontroluje, kdy a co se bude zaznamenávat. V případě napojení na internet slouží i jako brána pro přístup do kamerového systému.

Technologie

Technologie IP kamerového systému je založena na běžné počítačové technologii sítí TCP/IP. Využívá tak komunikace mezi jednotlivými komponenty kamerového systému stejně jako probíhá komunikace mezi jednotlivými počítači. V krajním případě lze provozovat IP kamerový systém i na současné počítačové síti, ale nedoporučuje se to.

Digitální IP kamerové záznamové jednotky nabízejí velmi detailní záznam s rozlišením až 8Mpix. Tím dokáží zajistit mnohem lepší kvalitu obrazu než běžné analogové kamerové systémy. Již vám tak neuteče žádný detail v záznamu. Zaznamenané sekvence umožní identifikaci pachatele a jeho obličeje.

IP bezpečnostní záznamové jednotky umožňují detekci pohybu v obraze, čímž šetří místo na pevném disku a zaznamenávají pouze důležité události nikoliv prázdný prostor. Tím zjednodušují hledání v záznamech a zpřehledňují je.

Výhody IP záznamových jednotek

  • Vyšší kvalita záznamu až 8Mpix
  • Široké možnosti nastavení systému
  • Funguje na běžné počítačové síti.
  • Detekce pohybu v obraze
  • Nahlížení přes internet do záznamu i na on-line kamery

Strana 1 z 1    Celkem 11 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT