Katalog produktů

Zabezpečení domácnosti před odjezdem na dovolenou

Starost o bezpečnost majetku začíná již před odjezdem na dovolenou. Nechat majetek bez jakéhokoliv zabezpečení se rovná téměř otevřeným dveřím vašeho domu. Návrat z dovolené se tak může stát nepříjemným zážitkem, kdy se vracíme do vykradeného bytu či domu. Běžné dveře s běžným zámkem dnes nepředstavují větší překážku pro žádného zloděje. Po překonání někdy i zámku bezpečnostních dveří již neklade zloději nic překážku a může nerušeně prohledávat celý byt.

Mechanické zabezpečení (zámek, bezpečnostní dveře, mříže atd.) dokáží chránit majetek pouze pasivně a po jejich překonání již nedokáží odvrátit další počínání zlodějů. Pro aktivní ochranu majetku je vhodné kombinovat mechanické zabezpečení spolu s elektronickým zabezpečovacím systémem nebo domácím alarmem. Elektronické zabezpečovací systémy dokáží po překonání mechanického zabezpečení dále aktivně zamezit krádeži. Při detekci narušení objektu vyhlásí poplach hlasitým houkáním nebo odesláním informace o narušení na mobilní telefon, čímž upozorní okolí na počínání zloděje. Informují tak okolí a majitele či pověřenou osobu o narušení.

Jednoduchý elektronický domácí alarm s možností vyhlášení poplachu a upozornění okolí, vhodný zejména do menších bytů lze pořídit v řádech několika stokorun. Po domluvě se sousedem tak získává majitel bytu velmi dobrou ochranu svého majetku.

Zabezpečovací systém s možností zasílání informace o narušení objektu na mobilní telefon lze pořídit již od několika tisíc korun.

...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT