Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Zabezpečení domácnosti před odjezdem na dovolenou

Rating:     
Napsáno: 13 srpna 2014     Autor: Petr Honzík
Zabezpečení domácnosti před odjezdem na dovolenou

Starost o bezpečnost majetku začíná již před odjezdem na dovolenou. Nechat majetek bez jakéhokoliv zabezpečení se rovná téměř otevřeným dveřím vašeho domu. Návrat z dovolené se tak může stát nepříjemným zážitkem, kdy se vracíme do vykradeného bytu či domu. Běžné dveře s běžným zámkem dnes nepředstavují větší překážku pro žádného zloděje. Po překonání někdy i zámku bezpečnostních dveří již neklade zloději nic překážku a může nerušeně prohledávat celý byt.

Mechanické zabezpečení (zámek, bezpečnostní dveře, mříže atd.) dokáží chránit majetek pouze pasivně a po jejich překonání již nedokáží odvrátit další počínání zlodějů. Pro aktivní ochranu majetku je vhodné kombinovat mechanické zabezpečení spolu s elektronickým zabezpečovacím systémem nebo domácím alarmem. Elektronické zabezpečovací systémy dokáží po překonání mechanického zabezpečení dále aktivně zamezit krádeži. Při detekci narušení objektu vyhlásí poplach hlasitým houkáním nebo odesláním informace o narušení na mobilní telefon, čímž upozorní okolí na počínání zloděje. Informují tak okolí a majitele či pověřenou osobu o narušení.

Jednoduchý elektronický domácí alarm s možností vyhlášení poplachu a upozornění okolí, vhodný zejména do menších bytů lze pořídit v řádech několika stokorun. Po domluvě se sousedem tak získává majitel bytu velmi dobrou ochranu svého majetku.

Zabezpečovací systém s možností zasílání informace o narušení objektu na mobilní telefon lze pořídit již od několika tisíc korun.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.