Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Ochrana věcí na pláži

Rating:     
Napsáno: 13 srpna 2014     Autor: Petr Honzík
Ochrana věcí na pláži

Při slunění na pláži nebo koupání v moři se mohou lehce stát obětí zloděje vaše věci. Stačí chvilka nepozornosti nebo zdřímnutí a taška je pryč. Naštěstí v tomto případě lze využít například bezpečnostní kartičku Moneyguard, kterou vložíte pod tašku. Při zvednutí tašky vás kartička upozorní na manipulaci s věcmi. Kartička reaguje na světlo. Taška zabraňuje přístupu světla ke kartičce a ta nevydává žádný varující zvuk. Při zvednutí tašky nebo vyjmutí předmětu s kartičkou Moneyguard na světlo, dojde k její aktivaci a spuštění varovného pípání. Tím vás upozorní na manipulaci s předmětem.

Další možností, jak uhlídat odložené věci, je detektor vibrací. Vložíte jej do tašky, bicyklu nebo přichytíte na předmět a zapnete. Detektor reaguje na větší manipulaci s předmětem (přenášení, jízda, rychlé zvednutí) hlasitým houkáním. Houkání neustane, dokud je s předmětem manipulováno. Zmatený zloděj tak okamžitě ukradenou věc zahodí a uteče. Pokud budete chtít věc přenést, stačí vibrační detektor vypnout.

Další oblíbenou možností jak si ohlídat zejména peníze a klíče od apartmánu, je použití vodotěsného pouzdra. To si lze sebou vzít jak na plavání tak třeba na lodičku bez obav, že věci nebo peníze někde ztratíte nebo namočíte.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.