Katalog produktů

Atrapy bezpečnostních kamer

Atrapa bezpečnostní kamery je jedna z nejúčinnějších bezpečnostních prvků k zastrašení potenciálního pachatele trestného činu. A to jak násilného tak majetkového. Ze statistik jasně vyplývá několikanásobně nižší pravděpodobnost spáchání trestného činu v prostorách monitorovaných bezpečnostními kamerami. Atrapa bezpečnostní kamery je vzhledově nerozeznatelná od skutečné bezpečnostní kamery. Tvoří tak dojem střeženého objektu. V případě instalovaného funkčního kamerového systému lze atrapy kamer s výhodou využít jako zástěrku před funkčními kamerami.

Atrapa bezpečnostní kamery do interiéru

Atrapy vnitřních bezpečnostních kamer se nejčastěji používají v místech prodeje zboží nebo v kancelářích s přístupem veřejnosti. Dokáží tak navodit dojem sledování a zastrašit potenciální zloděje nebo podvodníky. Své místo naleznou také v místech styku zákazníka s obsluhou (pokladna, výdej zboží, přepážka úřadu a podobně).

Atrapa bezpečnostní kamery do venkovního prostředí

Atrapu venkovní bezpečnostní kamery lze montovat přímo do venkovního prostředí. Časté využití nalezne u vchodů a vjezdů do domu. Lze s ní na oko hlídat poštovní schránku nebo novou fasádu domu. Atrapa kamery navodí dojem o kvalitním zabezpečovacím systému v domě a jeho okolí.

Často se využívá dvou kamer vzájemně sledujících jedna druhou. Tím se zamezuje napadení kamery z místa mimo její dohled.

Kombinace s funkčním kamerovým systémem

Atrapy bezpečnostních kamer se s oblibou kombinují s funkčním kamerovým systémem. Atrapa bezpečnostní kamery se namontuje dostatečně viditelně a provokativně, tak aby na sebe svedla pozornost případného pachatele. Kamera funkčního kamerového systému se namontuje skrytě nebo se použije přímo skrytá bezpečnostní kamera. Ta pachatele monitoruje z místa, které by nepředpokládal. Při vhodném rozmístění lze pachatele zaznamenat i v případě, že se snaží skrýt obličej před atrapou kamery nebo se atrapu snaží zneškodnit.

Montáž atrapy bezpečnostní kamery

Namontovat atrapu bezpečnostní kamery je velmi jednoduché. Atrapa bezpečnostní kamery nepotřebuje žádný přívod elektrické energie. V případě atrapy bezpečnostní kamery s blikající LED je kamera napájena z baterie. Baterie se vkládá do držáku v kameře. Atrapu bezpečnostní kamery stačí pouze přišroubovat k podkladu a pomocí přiloženého kloubového držáku namířit na požadované místo.

...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT