Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Jak ohlídat staveniště

Napsáno: 28 února 2019     Autor: Petr Honzík
Jak ohlídat staveniště Nejčastějším způsobem, jak ohlídat staveniště, je použití fotopasti, které zajistí důkazy v případě ztráty stavebního materiálu. Nevýhodou tohoto řešení je však nebezpečí krádeže fotopasti a tím veškerých důkazů. Modernějším způsobem je pořízení 4G bezpečnostní kamery, která dokáže zajistit přenos obrazu mimo staveniště a tím ho bezpečně uložit na cloudovém serveru.


Jaké jsou výhody

Výhody použití 4G bezpečnostní kamery je zejména její jednoduchá montáž a demontáž, kterou zvládne i člověk bez odborné znalosti z bezpečnostní techniky. 4G kamera funguje tak, že po zapojení do napájení okamžitě začne předávat údaje na cloudové úložiště. Zde si je lze online prohlédnout, co se na místě zrovna děje nebo vyhledávat v historii záznamy, jež je potřeba pro identifikaci ztráty stavebního materiálu.

Jaké to má náklady

Pro fungování 4G bezpečnostních kamer je třeba pořídit SIM kartu, která umožňuje přenos dat bez FPU limitu. Aktuální cena v roce 2021 je okolo 400 Kč. Další náklad je na provoz cloudového úložiště. Současné ceny za provoz cloudu na serveru pro bezpečnostní kamery se pohybují okolo 100 Kč za měsíc. Lze tak provozovat bezpečnostní kameru za měsíční náklad 500 Kč bez nutnosti odborné montáže a s online náhledem na nastalou situaci.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.