Katalog produktů

Bezpečnostní kamera úplně bez kabelů

Instalaci bezpečnostního kamerového systému vždy provází i instalace kabelových rozvodů. Dokonce i v případě bezdrátových bezpečnostních kamer je nutné, přivést minimálně napájení ke každé kameře. Z tohoto důvodu bývají některé místa k monitorování nepřístupná a nelze na ně nainstalovat kamerový systém.


Bateriové bezpečnostní kamery

Toto se však mění s příchodem bateriových bezpečnostních kamer. Donedávna neřešitelný způsob zabezpečení bezpečnostní kamerou lze nyní velmi jednoduše vyřešit baterieovou bezpečnostní kamerou. Tato kamera nevyžaduje žádné rozvody ani přívod napájení. Využívá svou vestavěnou baterii, která bezpečnostní kameru dokáže udržet funkční až 6 měsíců. Poté je nutné kameru nabít přiloženou nabíječkou. Samotný obraz z kamery se přenáší pomocí WiFi sítě do internetu, kde na něj můžete kdykoliv nahlížet například přes mobilní telefon.

Složitosti instalace

Kamera je dodávána včetně držáku a nabíjecí kolébky nebo nabíjecího kabelu. Stačí pouze umístit držák kamery do místa, které chceme monitorovat a do držáku vsadit nabitou kameru. Pomocí mobilního telefonu přihlásíte kameru k WiFi síti a můžete okamžitě začít sledovat obraz, který kamera snímá. Instalace je tak hotová a není nutno přivádět žádný kabel nebo se omezovat jeho instalací. Stačí pouze jednou za čas vzít kameru a nabít její vnitřní baterii.

...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT