Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Přenosné bezpečnostní kamery

Rating:     
Napsáno: 28 února 2019     Autor: Petr Honzík
Přenosné bezpečnostní kamery Velmi častým problémem je hlídání odlehlých míst nebo stavenišť, kde není běžně dostupný internet ani nelze instalovat složitý kamerový systém. Navíc umístění bezpečnostního systému je často pouze dočasné. Doposud se zatímto účelem používaly fotopasti, které pořizují záznamy na SD kartu nebo je předávají přes GSM síť formou MMS na mobilní telefony v pochybné kvalitě. Zde je nebezpečí krádeže fotopasti a tím i důkazů.


Jak na to

Modernější způsob jak hlídat staveniště nebo odlehlé místo je využití LTE sítě a napojení bezpečnostní kamery na cloudové úložiště, jež zajistí bezpečí pro důkazy o trestné činnosti. K tomuto se používá 4G bezpečnostní kamera, která se umí narozdíl od běžné bezpečnostní kamery připojit přímo k LTE síti a předává obraz na cloudové úložiště k bezpečnému uložení. V případě krádeže takovéto kamery nedojde ke ztrátě cenných důkazů řádění zloděje. Navíc lze online sledovat dění na místě skrz mobilní telefon a procházet historii záznamu kdykoliv je to potřeba bez nutnosti demontovat fotopast k získání důkazů.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.