Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Jak levně hlídat garážová vrata

Rating:     
Napsáno: 13 února 2019     Autor: Petr Honzík
Jak levně hlídat garážová vrata Už se vám stalo, že jste zapomněli zavřít při odjezdu garážová vrata? Nebo potřebujete ihned vědět, když je někdo otevře a utvořit si malé jednoduché zabezpečovací zařízení. Nechce se vám platit za drahý GSM systém a měsíčně platit velké poplatky operátorům za to, že nepoužíváte téměř žádné služby? Máme pro vás řešení.

Moderní technologie dospěli do nového stádia, o kterém se všude mluví. Jistě jste již slyšeli zaklínadlo chytrá elektronika a IoT zařízení. Ano, tato technologie má za úkol nabídnout vám finančně únosné řešení, přesně za takovým účelem jako je informování o nějaké události.

Jak to funguje

IoT detektor otevření Magpie se umí propojit na váš telefon přes IoT síť a říci vám o každém otevření a zavření garážových vrat. Výhodou je, že nemusíte platit za každou zprávu. Platíte jeden paušální poplatek jednou ročně, aniž by někdo řešil kolikrát jste vrata otevřeli. Platba je mnohem nižší než jsou měsíční platby za SIM kartu nebo povinné dobíjení kreditu.

Jak je to složité namontovat?

Výhodou IoT detektoru otevření Magpie je jeho maximálně jednoduchá montáž. Detektor běží jen z baterie. Není tak třeba instalovat a zapojovat žádné kabely. Detektor otevření se skládá ze dvou částí. Jakmile jednu oddálíte od druhé, přijde vám na PopUp zpráva do aplikace na mobilní telefon. Pokud je zase přiblížíte, přijde nová zpráva. Máte tak pěkný přehled o otvírání a zavírání vašich vrat kdykoliv chcete. Stačí pouze nalepit detektor otevření na vrata a nainstalovat aplikaci do telefonu.

Vyplatí se mi to?

Pojďme si to spočítat. U řešení s klasickým GSM zabezpečovacím zařízením vám bude odeslána při otevření a zavření SMS zpráva za přibližně 1,50 Kč. Pokud budete každý měsíc jezdit ráno do práce a večer z práce tak vás měsíční provoz bude stát okolo 120 Kč. GSM alarm budete muset instalovat a napájet z 230 V jelikož na baterie moc dlouho nevydrží.

IoT zařízení neřeší kolikrát otevřete garážová vrata. Jeho instalace je otázkou 10 minut a baterie vydrží celé roky. Ani s pokrytím si nemusíte dělat starosti. IoT sítě pokrývají již celou republiku stejně jako běžní operátoři.

IOT ZAŘÍZENÍGSM ZAŘÍZENÍ
CENA ZAŘÍZENÍ2200 Kč2000 Kč
MĚSÍČNÍ PROVOZ24 Kč120 Kč za SMS( každý den 4 SMS)
INSTALACENalepenímInstalace centrály s napájením
KOLIK STOJÍ 2 ROKY PROVOZU2 776 Kč4880 Kč
   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.