Katalog produktů

Zabezpečovací systém v bytě ve vyšším patře

Zde se jedná o byt ve vyšším patře panelového nebo cihlového domu. Okna v takovém bytě jsou výše jak 3 metry nad úrovní terénu nebo případného přístřešku. V tomto případě je nelze považovat za přístupovou cestu. Jediná přístupová cesta v tomto případě je možnost vniknutí do bytu vstupními dveřmi. Ty jsou zabezpečeny magnetickým kontaktem a podpořeny detektorem pohybu. Jakýkoliv narušitel, který bude chtít vniknout do ostatních místností, bude muset projít zabezpečenou předsíní.

Charakteristika

  • Specifikace: Byt ve vyšším patře je považován za byt s okny výše jak tři metry nad zemí či střechou přístavku. Nejlépe byt v prvním poschodí bez balkonu či vyšším poschodí (i s balkonem). Pozornost musí být kladena v nižších patrech na mříže, okapové roury a hromosvody, jež mohou sloužit k vyšplhání na balkon. Nebezpečí nastává také v bytě pod střechou s balkonem.
  • Možnosti vniknutí: Zde je prakticky možné vniknutí pouze vchodovými dveřmi. Okna či balkon jsou příliš vysoko pro vniknutí.
  • Co zabezpečit: Zde je vhodné zabezpečit pouze vchodové dveře a chodbu, kterou lze vniknout do bytu. Tím je zajištěn celý byt.
  • Zabezpečovací systém v bytě ve vyšším patře

    Legenda

    Zabezpečovací systém - legenda
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT