Katalog produktů

Zabezpečovací systém v bytě v přízemí

Zabezpečení bytu v přízemí je poněkud komplikovanější. Z důvodu polohy zde vzniká možnost vniknutí do bytu i nízce položenými okny. Je tudíž nutné zabezpečit i tyto cesty. V jednotlivých pokojích jsou umístěny detektory pohybu. Ty jsou schopny spolehlivě uhlídat všechna okna. Hlavní vchod je zajištěn magnetickým kontaktem. Všechny komponenty zabezpečovacího systému jsou rozmístěny tak, aby hlídaly co největší část bytu a zároveň jejich propojení nebylo zbytečně komplikované.

Charakteristika

  • Specifikace: Jedná se o byt s možností vniku okny a balkonem. Za takový byt považujeme byt s okny níže jak tři metry na zemí či přístřeškem. Také s balkonem, který je níže, jak tři metry nad zemí nebo existuje li možnost vyšplhání na něj po hromosvodu, okapu či mřížích. Lze také uvažovat o balkonu v bytě pod střechou, kde vzniká riziko vniknutí ze střechy.
  • Možnosti vniknutí: nízko položeným oknem nebo vyšplháním na balkon po hromosvodu, okapu či mřížích. Nebo sešplháním ze střechy.
  • Co zabezpečit: Zabezpečuje se elektronicky. Zabezpečují se vchodové dveře a místnosti s cennými věcmi. Pro příklad: obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj.
  • Zabezpečovací systém v bytě v přízemí

    Legenda

    Zabezpečovací systém - legenda
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT