Katalog produktů

Zabezpečovací systém v rodinném domě

Tento půdorys zobrazuje klasické rozvržení rodinného domu. Zabezpečovací systém pro rodinný dům bývá složitější, jelikož zde vzniká možnost vniknutí mnoha způsoby. Proto je vhodné dobře rozmyslet které místnosti obsahují cenné věci a zdali je opravdu nutné všechny zajišťovat zabezpečovacím systémem. Nejspolehlivějším a bezpečným způsobem, jak zabezpečit místnost s okny a několika vstupy, je detektor pohybu. Ten pokrývá téměř celou místnost (zorný úhel je přes 150 stupňů). V tomto případě jsme zabezpečili pokoje a obývací pokoj detektory pohybu. Hlavní vchod, jež bývá často místem vniknutí, je jištěn magnetickým kontaktem.

Charakteristika

  • Specifikace: rodinný domek vyžaduje komplexnější zabezpečovací zařízení, protože skýtá velké množství různých cest k narušení objektu. Je zde mnoho oken v přízemí, balkon a někdy i více vstupních dveří. Součástí rodinného domku bývá garáž, kterou lze také zabezpečit.
  • Možnosti vniknutí: V tomto případě se skýtá nepřeberné množství jak se do domku dostat. Vchodovými dveřmi, okny v přízemí či sklepními okénky. Někdy se objeví i příležitost nerušeně vyšplhat na balkon. Rodinné domky se velice často nacházejí v zahradě se vzrostlou zelení, která dává zloději příležitost krást nepozorovaně.
  • Co zabezpečit: Zabezpečuje se vchod a pouze místnosti, ve kterých se nachází dražší předměty. Například obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj. Někdy se zabezpečuje i garáž.
  • Zabezpečovací systém v rodinném domě

    Legenda

    Zabezpečovací systém - legenda
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT