Katalog produktů

Nejlepší kamera pro vaši chalupu

Jezdíte pravidelně na chalupu a rádi by jste věděli jak tam je, kolik je tam sněhu nebo jestli vám něco nezmizelo ze zahrady? Není nic jednoduššího než tam dát autonomní kameru s náhledem na mobilním telefonu. Budete tak mít přehled kdykoliv jej budete potřebovat. Už vás nepřekvapí ukradené dřevo, zpustošená zahrada větrem nebo roztátý sníh na horách. Autonomní kamery nabízí jednoduchost v instalaci a rychlost náhledu na kameru přes mobilní telefon. Jsou vyrobeny tak, abyste je mohli okamžitě použít bez nějakého složitého studování návodů. Prostě je jednoduše připojíte k vaší wifi síti a oni se o ostatní postarají.

Jak to funguje

Autonomní kamera využívá ke komunikaci wifi síť a tím eliminuje jakékoliv kabeláže a složitá nastavování. K provozu potřebujete pouze chytrý telefon s iOS nebo Androidem a vhodnou aplikaci, která je dodávána ke kameře zdarma. Přes aplikaci kameru zařadíte do vaší wifi sítě jednoduchým zadáním jména a hesla. V ten moment se autonomní kamera spojí se serverem výrobce. V momentě, kdy se chcete na kameru podívat, aplikace udělá to samé a vy vidíte on-line náhled.

Co budu potřebovat

K bezproblémovému provozu potřebujete pouze autonomní kameru (pozor ne každá se tak jednoduše nastavuje), chytrý telefon a wifi s přístupem do internetu. Pokud máte tyto tři věci, stačí kameru zapojit a za pár minut a máte náhled na vašem mobilním telefonu kdykoliv chcete.

Pro přenos obrazu nevyžaduje kamera žádný drahý a rychlý internet, lze ji provozovat i na nejlevnějších připojeních. Pokud se na kameru zrovna nedíváte, tak kamera nikam obraz neposílá, tak vám ani nebrzdí připojení k internetu.

Jakou kameru si vybrat

Autonomní kamery se vyrábějí v několika variantách. Nejlevnější jsou vnitřní kamery určené do interiéru. Lze volit pevné nebo otočné. Otočné umožňují s kamerou na dálku pootočit. Alternativou mohou být 180 nebo 360 stupňové kamery. Ty mají široký rozhled i bez otáčení.

Pokud chcete kameru použít venku, musíte mít venkovní provedení. Kamera je vyrobena tak, aby odolávala dešti a nízkým teplotám, což zvyšuje její cenu. Pokud vám bude stačit, aby kamera venkovní prostor sledovala přes okno, postačí Vám interiérová kamera.

Kamera 180°Venkovní kamera
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT