Katalog produktů

Jednoduchý přehled, co se děje u vás doma

Mít přehled o tom co se děje se vždy vyplatí. To platí i o majetku a vašem domově. Zvláště pokud máte podezření na to, že vám někdo do domu vlezl nebo vám dorazil poplach z vašeho alarmu. Pokud dokážete ověřit vloupání do vašeho domu, nepotřebujete platit hlídací službu, ale můžete rovnou volat na policii a nahlásit vloupání.

Jak zajistit přehled nad majetkem

Pro rychlý náhled do vašeho domu nebo firmy stačí autonomní kamera a chytrý mobilní telefon. Přes mobilní telefon máte kdykoliv možnost se kouknout, co se u vás doma děje. Jakmile vám dorazí SMS s informací o poplachu, podíváte se na kameru a ověříte si, zdali tam opravdu někdo je nebo jste tam zapomněli zavřenou třeba vaší kočku. Ušetříte si tak dlouhou cestu a stres při kontrole vašeho domova.

Co budu potřebovat

K bezproblémovému provozu potřebujete pouze autonomní kameru (pozor, ne každá se tak jednoduše nastavuje), chytrý telefon a wifi s přístupem do internetu. Pokud máte tyto tři věci, stačí kameru zapojit a za pár minut a máte náhled na vašem mobilním telefonu kdykoliv chcete.

Pro přenos obrazu nevyžaduje kamera žádný drahý a rychlý internet, lze ji provozovat i na nejlevnějších připojeních. Pokud se na kameru zrovna nedíváte, kamera nikam obraz neposílá, tak vám ani nebrzdí připojení k internetu.

Mohu i nahrávat dění před kamerou?

Některé kamery jsou vybaveny slotem na SD kartu a dokáží tak nahrávat dění v okolí jak na základě pohybu, tak nonstop. Pokud se něco stalo, máte tak uložené důkazy o dění třeba pro policii.

...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT