Katalog produktů

GSM alarm Bentech GW02 4G Standard

Skladem: > 50 ks

Tato sada obsahuje základní balíček Bentech GW02 4G a další 2 pohybové detektory Bentech navíc. Sada Standard vás vyjde levněji než kupovat jednoltivé komponenty zvlášť.

  • 2 570 Kč s DPH
  • 2 123,90 Kč bez DPH
Katalogové číslo: sets1S21
Značka: Bentech
Záruka: 24 měsíců
Jednotka: ks
Kompatibilita Poplachový výstup Složitost montáže Ovládání systému Propojení systému

Komponenty sestavy

Bentech GSM Alarmy
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
1   ks BS046  GSM alarm Bentech GW02 4G Basic 1 479,30 Kč 1 790 Kč
Pohybový detektor
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
2   ks BS023  Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech 322,30 Kč 390 Kč
 

Popis

Tento alarm disponuje celkem 5 funkcemi, mezi které patří i alarm proti úníku plynu nebo protipožární (za předpokladů že máte příslušný detektor). Alarm funguje pomocí SIM karty, není potřeba připojení k WiFi. Díky mobilní aplikaci můžete alarm spravovat a budete dostávat oznámení. Na alarm můžete napárovat až 50 různých detektorů a senzorů a 8 různých ovladačů. Telefonní čísla jsou limitovaná na 6. Alarm vás upozorní na nízký stav baterie. V případě výpadku proudu plně nabitá baterie vydrží cca 7 hodin provozu.

Vždy je nutné zkontrolovat skladovou dostupnost jednotlivých komponentů! Seznam komponentů a jejich podrobnější informace najdete níže.

GSM alarm Bentech GW02 4G

Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech

Montáž

GSM zabezpečovací systém a jeho komponenty jsou vybaveny bezdrátovou technologií. Jednotlivé komponenty se rozmístí v objektu podle popsaných pravidel v manuálu a vloží se do nich baterie. Tím jsou nainstalovány a připraveny k použití. Centrální jednotku umístíte tak, aby nebyla na očích. Připojíte ji přes adaptér do zásuvky 230V a vložíte do ní aktivní SIM kartu. Nyní stačí nastavit telefonní čísla. Poté je vše hotové a připravené k použití.

Budoucí rozšiřování alarmu

GSM zabezpečovací systém umožňuje rozšiřovat a přidávat nové detektory a ovladače. Pokud zakoupíte nový detektor, pouze jej naučíte jednoduchým postupem k centrální jednotce zabezpečovacího systému. Tím je detektor nebo ovladač připraven k používání.

Obsah balení

  • 1x Bezdrátová centrální jednotka
  • 3x Bezdrátový pohybový detektor
  • 1x Bezdrátový detektor na dveře a okna
  • 2x Bezdrátový dálkový ovladač pro alarm
  • 1x Hlasitá drátová bezpečnostní siréna
  • 1x Napájecí adaptér
  • Držáky na zeď
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT