Katalog produktů

Bezdrátový GSM Alarm Bentech O2 Standard

Skladem: > 50 ks

Tato sada obsahuje základní balíček Bentech O2 a další 2 pohybové detektory Bentech navíc. Sada Standard vás vyjde levněji než kupovat jednoltivé komponenty zvlášť.

  • 2 570 Kč s DPH
  • 2 123,90 Kč bez DPH
Katalogové číslo: sets1S13
Značka: Bentech
Záruka: 24 měsíců
Jednotka: ks
Kompatibilita Poplachový výstup Složitost montáže Ovládání systému Propojení systému

Komponenty sestavy

Bentech O2 Basic
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
1   ks BS025  Bezdrátový GSM Alarm Bentech O2 Basic 1 479,30 Kč 1 790 Kč
Pohybový detektor
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
2   ks BS023  Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech 322,30 Kč 390 Kč
 

Popis

Zabezpečovací systém Bentech O2 má moderní design a širokou škálu funkcí. K alarmu můžete napárovat až 99 bezdrátových čidel a až 4 drátová čidla. Alarm má záložní baterii a upozorní Vás v případě výpadku proudu. Nastavení je možné na podsvíceném LCD displeji. Vše je v českém jazyce.

Zabezpečovací systém má vestavěný telefon pro uskutečnění běžných telefonních hovorů. Lze jej tak využívat pro zabezpečení objektu i k telefonování. Tuto výhodu oceníte zejména v případě, kdy je nutné provolat zbylý kredit u operátora předtím, než propadne.

Samotné ovládání GSM zabezpečovacího systému je velmi jednoduché a spočívá pouze v aktivaci a deaktivaci pomocí dálkového ovládání nebo pomocí mobilního telefonu přes SMS zprávu nebo hlasového průvodce. Je možné jej ovládat také přes číselný kód. To se hodí zejména v případě, kdy třeba zapomenete dálkový ovladač. Ke každému GSM zabezpečovacímu systému můžete mít až pět dálkových ovládání (podobné řešení jako centrální zamykání u automobilu), kde pomocí tlačítka zabezpečovací systém aktivujete nebo deaktivujete.

Zabezpečovací systém disponuje funkcí částečného zapnutí. Ta dovoluje aktivovat pouze některé detektory zatím, co ostatní jsou deaktivovány. Tato funkce je vhodná zejména pro noční hlídání, kdy si můžete zapnout hlídání například pouze přízemí v domě nebo jen vchodových dveří. V ostatních místnostech se lze normálně pohybovat.

Vždy je nutné zkontrolovat skladovou dostupnost jednotlivých komponentů! Seznam komponentů a jejich podrobnější informace najdete níže.

Bezdrátový GSM Alarm Bentech O2 Basic

Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech

Montáž

GSM zabezpečovací systém a jeho komponenty jsou vybaveny bezdrátovou technologií. Jednotlivé komponenty se rozmístí v objektu podle popsaných pravidel v manuálu a vloží se do nich baterie. Tím jsou nainstalovány a připraveny k použití. Centrální jednotku umístíte tak, aby nebyla na očích. Připojíte ji přes adaptér do zásuvky 230V a vložíte do ní aktivní SIM kartu. Nyní stačí nastavit telefonní čísla. Poté je vše hotové a připravené k použití.

Budoucí rozšiřování alarmu

GSM zabezpečovací systém umožňuje rozšiřovat a přidávat nové detektory a ovladače. Pokud zakoupíte nový detektor, pouze jej naučíte jednoduchým postupem k centrální jednotce zabezpečovacího systému. Tím je detektor nebo ovladač připraven k používání.

Obsah balení

  • 1x Bezdrátová centrální jednotka
  • 3x Bezdrátový pohybový detektor
  • 1x Bezdrátový detektor na dveře a okna
  • 2x Bezdrátový dálkový ovladač pro alarm
  • 1x Hlasitá drátová bezpečnostní siréna
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT