Katalog produktů

Bezdrátový GSM Alarm Bentech G06 Standard

Skladem: > 50 ks

Tato sada obsahuje základní balíček Bentech G06 a další 2 pohybové detektory Bentech navíc. Sada Standard vás vyjde levněji než kupovat jednoltivé komponenty zvlášť.

  • 2 670 Kč s DPH
  • 2 206,60 Kč bez DPH
Katalogové číslo: sets1S15
Značka: Bentech
Záruka: 24 měsíců
Jednotka: ks
Kompatibilita Poplachový výstup Složitost montáže Ovládání systému Propojení systému

Komponenty sestavy

Bentech GSM Alarmy
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
1   ks BS006  Bezdrátový GSM Alarm Bentech G06 Basic 1 562 Kč 1 890 Kč
Pohybový detektor
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
2   ks BS023  Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech 322,30 Kč 390 Kč
 

Popis

Bentech G06, alarm naší značky, je to nejzákladnější co potřebujete pro zabezpečení jakéhokoliv prostoru (domov, kancelář, obchod atd.). Splňujě veškeré základní funkce, co u alarmu potřebujete, viz. "Funkce". Alarm disponuje i možností jej rozšířit o další zařízení, podle vaší potřeby, ať už se jedná o sirénu či senzor. Primárně však doporučujeme bezdrátové příslušenství, kvůli větší kapacitě (až 99 zařízení). Alarm bude díky SIM kartě v přímém kontakru s vaším mobilním zařízením a bude dávat upozornění nejen na narušitele, ale i třeba na výpadek proudu. V případě výpadku proudu také alarm vydrží až 6 hodin a to díky akumulátoru. Nabízí velké množství režimů a nastavení, díky kterým si můžete ochranu vašeho majektu přizpůsobit pro vaše potřeby, například časovač či částečnou aktivaci.

Vždy je nutné zkontrolovat skladovou dostupnost jednotlivých komponentů! Seznam komponentů a jejich podrobnější informace najdete níže.

Bezdrátový GSM Alarm Bentech G06

Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech

Montáž

GSM zabezpečovací systém a jeho komponenty jsou vybaveny bezdrátovou technologií. Jednotlivé komponenty se rozmístí v objektu podle popsaných pravidel v manuálu a vloží se do nich baterie. Tím jsou nainstalovány a připraveny k použití. Centrální jednotku umístíte tak, aby nebyla na očích. Připojíte ji přes adaptér do zásuvky 230V a vložíte do ní aktivní SIM kartu. Nyní stačí nastavit telefonní čísla. Poté je vše hotové a připravené k použití.

Budoucí rozšiřování alarmu

GSM zabezpečovací systém umožňuje rozšiřovat a přidávat nové detektory a ovladače. Pokud zakoupíte nový detektor, pouze jej naučíte jednoduchým postupem k centrální jednotce zabezpečovacího systému. Tím je detektor nebo ovladač připraven k používání.

Obsah balení

  • 1x Bezdrátová centrální jednotka
  • 3x Bezdrátový pohybový detektor
  • 1x Bezdrátový detektor na dveře a okna
  • 2x Bezdrátový dálkový ovladač pro alarm
  • 1x Hlasitá drátová bezpečnostní siréna
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT