Katalog produktů

Předprogramované zabezpečovací systémy

Abychom vám zjednodušili a přiblížili možnost namontovat si zabezpečovací systém sami, připravili jsme pro vás předprogramované zabezpečovací systémy. Tyto systémy umožňují montáž i bez znalostí z oboru elektrotechniky a bezpečnostní techniky. Vše, co je třeba z odborné oblasti, již pro vás připravili naši technici. Na vás zbývá pouze si vybrat zabezpečovací systém, který vám nejvíce vyhovuje a předpřipravené komponenty jednoduše rozmístit podle rychlého instalačního průvodce speciálně připraveného pro tyto přednastavené komponenty.

Jak vybrat zabezpečovací systém

Ke správnému výběru zabezpečovacího systému je dobré znát základní charakteristiky jednotlivých typů a jejich vhodného použití právě pro váš objekt. Podívejte se na výhody a nevýhody jednotlivých typů zabezpečovacích systémů.

Drátové a bezdrátové minialarmy

Jedná se spíše o levné a rychlé řešení, jak zabezpečit malý objekt nebo místnost. Většinou mají pouze základní vlastnosti zabezpečovacích systémů a jejich překonání nebývá složité. Jejich hlavní funkcí je zahnat zloděje a upozornit okolí.

Drátové zabezpečovací systémy

Obsahují všechny parametry běžných zabezpečovacích systémů. Z důvodu instalace rozvodů jsou vhodné zejména, pokud dům rekonstruujete nebo stavíte. Po instalaci nevyžadují téměř žádnou údržbu. K instalaci je třeba určitá zručnost. Drátové zabezpečovací systémy jsou považovány za nejspolehlivější a pokud jsou správně nainstalovány tak se i nejhůř sabotují.

Bezdrátové zabezpečovací systémy

Bezdrátové zabezpečovací systémy jsou nejmodernější a s jednoduchou instalací a parametry bezpečnostních systémů. Lze je kdykoliv rozšiřovat bez větších problémů. Údržba spočívá ve výměně baterií přibližně jednou za 12 měsíců. Užití je omezeno pouze dosahem bezdrátových komponent. Může vznikat nebezpečí sabotáže rušením komunikačního pásma zabezpečovacího systému. Nejčastěji se používají do již hotových objektů, kde je problém s instalací rozvodů pro jednotlivé komponenty.Vlastnosti Minialarmy Drátové systémy Bezdrátové systémy
Objektu Garáž, chatka Byt,dům Byt, dům
Instalace Jednoduchá Složitější Jednoduchá
Rozšiřitelnost Ne Ano Ano
Výhody Jednoduchost Minnimální údržba Jednoduchá instalace
Nevýhody Účinnost Instalace Cena
     

Řady zabezpečovacích systémů

Nabízíme vám dvě řady přednastavených zabezpečovacích systémů. Každý zabezpečovací systém v řadě má své výhody a nevýhody. Ty nejdůležitější jsou shrnuty v tabulce. Pro jednodušší orientaci jsou zabezpečovací systémy rozděleny na poloprofesionální řadu Intelliguard IG vhodnou pro domácnosti a na profesionální řadu Profi/Oasis vhodnou pro kanceláře a větší domy.

Poloprofesionální systémy Intelliguard IG

Tato řada zabezpečovacích systémů se vyznačuje dobrým poměrem cena/výkon. Je určena zejména pro domácnosti, chaty a malé kanceláře. Obsahuje všechny prvky k výborné ochraně vašeho majetku. Všechny prvky jsou bezdrátové a nevyžadují žádné nároky na instalaci. Některé centrální jednotky v této řadě dovolují i připojení drátových komponent nebo jejich kombinaci.

  • Zabezpečovací systém TEL IG : bezdrátový zabezpečovací systém s telefonním hlásičem na pevnou linku a ovládáním i přes telefon. Lze jej rozšiřovat o další detektory. Velmi jednoduchá instalace a žádné rozvody kabelů.
  • Zabezpečovací systém GSM IG : bezdrátový zabezpečovací systém s přenosem poplachu na mobilní telefon. Vestavěný GSM komunikátor s možností ovládání systému přes mobilní telefon. Jednoduchá montáž předpřipravených komponent. Lze jej rozšiřovat o další detektory.
  • Zabezpečovací systém GSM IG LCD : bezdrátový systém vhodný jak pro malé byty, tak pro rodinné domy. Vestavěný GSM komunikátor s přenosem poplachu na mobilní telefon. Vestavěný telefonní přístroj. Jednoduchá instalace již předprogramovaného zabezpečovacího systému dovoluje za příjemnou cenu získat zabezpečovací systém a telefonní přístroj.
  • Zabezpečovací systém GSM IG LCD 2 : Nejvyšší řada poloprofesionálního bezdrátového zabezpečovacího systému. Lze jej ovládat jak přes dálkové ovladače tak přes klávesnici. Má vestavěný hlasitý telefon a zprávy o poplachu předává přes mobilního operátora na telefon.

Profesionální systémy Profi/Oasis

Tato řada zabezpečovacích systémů je sestavena s profesionálních komponent českého výrobce Jablotron, který je v České Republice nejvíce rozšířen a má i velkou servisní podporu při budoucím rozšiřování nebo servisu. Jedná se o plnohodnotné zabezpečovací systémy se všemi parametry, které jsou vhodné zejména do kanceláří, provozů a větších domů. Nabízejí maximální užitnost s maximálním komfortem. Obsahují veškeré prvky minimalizující jakoukoliv možnost sabotáže. Jednotlivé řady jsou dlouhodobě ověřeny a jejich spolehlivost je na vysoké úrovni, což je u zabezpečovacího systému nejdůležitější parametr.
  • Zabezpečovací systém Profi 63 : drátový zabezpečovací systém. Při instalaci pouze propojíte podle návodu svorkovnice komponent a můžete začít zabezpečovací systém používat. Nabízí minimální údržbu, ale instalace je náročnější z důvodu nutnosti kabelový rozvodů.
  • Zabezpečovací systém Profi Wireless : Bezdrátový plnohodnotný zabezpečovací systém vhodný jak pro byty, tak pro rodinné domy. Jednoduchá instalace a profesionální komponenty dovolují za přiměřenou cenu získat velmi kvalitní a spolehlivý zabezpečovací systém.
  • Zabezpečovací systém Profi GSM : Bezdrátový plnohodnotný zabezpečovací systém vhodný jak pro byty, tak pro rodinné domy. Obsahuje GSM komunikátor s možností ovládání systému i zasílání poplachu na mobilní telefon. Jednoduchá instalace a profesionální komponenty dovolují za přiměřenou cenu získat velmi kvalitní a spolehlivý zabezpečovací systém.
  • Zabezpečovací systém Oasis 83: drátový zabezpečovací systém. Jedná se o modernější variantu řady Profi 63 s nadčasovým designem a vylepšenými funkcemi. Při instalaci pouze propojíte podle návodu svorkovnice komponent a můžete začít zabezpečovací systém používat. Nabízí minimální údržbu, ale instalace je náročnější z důvodu nutnosti kabelový rozvodů.
  • Zabezpečovací systém Oasis Plus : Bezdrátový plnohodnotný zabezpečovací systém nové generace vhodný jak pro byty, tak pro rodinné domy. Jedná se o novou řadu kombinující řady Profi GSM a Wireless. Může obsahovat GSM komunikátor s možností ovládání systému i zasílání poplachu na mobilní telefon. Jednoduchá instalace a profesionální komponenty dovolují za přiměřenou cenu získat velmi kvalitní a spolehlivý zabezpečovací systém, který nenápadně zapadne do vašeho domova.
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT