Katalog produktů

Pohybové čidlo pro autoalarm EMA

Není skladem

Čidlo EMA-PIR, má miniaturní rozměry a upevňuje se snadno na téměř libovolné místo ve voze. Stačí pouze nalepit.

  • 990 Kč s DPH
  • 818,20 Kč bez DPH
Katalogové číslo: w3288
Značka: Flajzar
Záruka: 24 měsíců
Jednotka: ks

Popis

Protože integrovaný otřesový senzor a akcelerometr, nemohou již ze své podstaty 100% vyloučit plané poplachy, zejména na rušných ulicích velkoměst a přecpaných parkovištích obchodních domů, je zde možnost připojit externí čidlo – pohybový detektor PIR, který reaguje pouze na pohyb osob.

K jeho aktivaci tedy dojde, pouze v případě vstoupení fyzické osoby do vozidla. Tento detektor se připojuje k alarmu EMA prostřednictvím USB konektoru a povoluje v nastavení (Externí čidla) nebo ještě lépe s použitím kombinované detekce (musí být splněna podmínka otřesy + vstup osoby do vozu).

Funkce

  • Určeno pro autoalarm EMA
  • Snadná montáž - stačí pouze nalepit.
  • Miniaturní rozměry - snadno se skryje.

Použití

  • Zabezpečení vozu.

Montáž

Pohybové čidlo stačí pouze nalepit na Vámi zvolené místo. Doporučujeme spíše do přední části vozu, např. mezi sedadla, pod palubní desku atd.

Technické parametry

  • Kompatibilita: Autoalarm EMA
  • Barva: Černá
  • Rozměry: 25x20x20mm
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT