Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Sepnutí osvětlení po setmění

Rating:     
Napsáno: 15 prosince 2015     Autor: Petr Honzík
Sepnutí osvětlení po setmění

Potřebujete sepnout osvětlení nebo jiný spotřebič po setmění? Ne vždy je to jednoduché. Zejména v případech, kdy je snímač osvětlení ovlivňován pouličním osvětlením může být spínání problematické. Ne vždy je však nutné přivést kabely do míst, kde je stálá tma a tam instalovat senzor osvětlení.

Lze použít bezdrátový detektor setmění. Ten umožňuje mnohem větší variability instalace. Lze jej kombinovat s různými přijímači a ovládat tak například světelnou reklamu, osvětlení vchodů nebo vánoční výzdobu.

Jaké jsou možnosti sepnutí osvětlení

Vhodnou volbou jednotlivých komponent lze dosáhnout různé náročnosti instalace i variability vládání celého osvětlovacího systému.

Bez zásahu do 230V

V kombinaci s plug-in ovládací zásuvkou se lze kompletně vyhnout jakékoliv instalaci a zásahům do rozvodů 230V. Plug-in zásuvku vložíte mezi zásuvku 230V a spotřebič. Pokud chcete omezit dobu svícení, lze to nastavit na detektoru setmění.

Se zásahem do 230V

Pokud lze zasáhnout do připojení spotřebiče, můžete využít modulů určených do instalačních krabiček.

Externí ovládání vypínačem

Pokud přidáte do systému bezdrátový vypínač, můžete navíc ovládat celý systém osvětlení i ručně podle potřeby. A to jak vypínačem na zdi tak i třeba dálkovým ovladačem.

Sepnutí osvětlení po setmění

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.