Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Bezdrátový zvonek se zvoněním na více místech

Rating:     
Napsáno: 15 prosince 2015     Autor: Petr Honzík
Bezdrátový zvonek se zvoněním na více místech

U větších rodinných domů je často žádoucí aby byl zvonek slyšet na více místech. Zvonek uvnitř domu nebude slyšet na zahradě a obráceně. Je tak nutno mít více příjímacích jednotek. Jak toto zařídit?. Většina zvonků se prodává v páru tlačítko a přijímač. Pro toto má řešení domácí automatizace.

V domácí automatizaci DIO lze vybrat, jakým způsobem mají jednotlivé prvky mezi sebou interagovat. To umožňuje sestavit například ovládání více přijímačů zvonku jedním tlačítkem.

Lze také sestavit zvonek, rozlišující hosty. Pokud chcete mít dvě tlačítka, která budou ovládat jeden přijímač, je to možné. Každému tlačítku se dá přiřadit jiný zvuk. Poznáte tak který zvonek byl stisknut a tím i za kým návštěva přichází. Je konec hádek, kdo půjde otevřít.

Pokud zvonek rozšíříte o ovladač osvětlení s časovačem, můžete automaticky rozsvítit při zazvonění před vchodem na nastavenou dobu.

Funkce jednotlivých komponent

Zvonkové tlačítko: zajistí funkci zvonku s vybranou melodií a může i ovládat světlo. V takovém případě je nutné použít časovací přijímač k zajištění opětovného vypnutí světla.

Akustický přijímač: zajišťuje různá zvuková upozornění podle zvonkového tlačítka. Každému tlačítku lze vybrat jiný zvuk.

Ovladač světla: spíná světlo. Je ve formě časovače, zajišťujícího automatické zhasnutí.

Bezdrátový zvonek se zvoněním na více místech

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.