Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Měření spotřebovaných energií

Rating:     
Napsáno: 03 března 2016     Autor: Petr Honzík
Měření spotřebovaných energií

Ceny energií tvoří značnou část rozpočtu každé domácnosti. Tím také nabízejí velmi lákavou položku, na které by se mohlo ušetřit. Jak ale na něčem šetřit, když to pořádně neměříme. Jedna celková faktura na konci zúčtovacího období rozhodně nenapoví, co je hlavním domácím žroutem energie. Systém Jablotron 100 vám s tím pomůže.

Ptáte se, jak může zabezpečovací systém pomoci s úsporou energií v domácnosti? Je to velmi jednoduché. Zabezpečovací systém Jablotron 100 umí měřit detailní spotřebu energií v domácnosti. Naměřené údaje on-line předává na váš mobilní telefon. Zde si potom stačí prohlédnout detailní graf o spotřebě za jednotlivá období nebo časy.

Co vše lze měřit systémem Jablotron 100

  • Spotřeba studené vody.
  • Spotřeba teplé vody.
  • Spotřeba plynu.
  • Spotřeba elektrické energie.
  • Celková spotřeba na topení.

Detailní měření prozradí přímo spotřebu jednotlivých zapnutých spotřebičů, jejich nákladnost a četnost použití. Šetření je potom mnohem jednodušší, když znáte jednotlivé spotřeby a podle nich plánujete používání spotřebičů.

Kdo šetří má za tři a dnes i za víc.

Pravidelné měření funguje i jako preventivní prostředek před zbytečným plýtváním energiemi. Stále vám připomíná vaši spotřebu a nutí vás k její optimalizaci. Odměnou je pak mnohem nižší účet za energie a již žádná překvapení při zúčtování energií.

Investice do této nadstavby zabezpečovacího systému Jablotron 100 se ve většině případů velmi rychle vrátí.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.