Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

  • Produkty
  • Popis kategorie
  • Rady a tipy
  • Srovnávání
Provozní knihy

Provozní knihy bezpečnostních a kamerových systémů

Provozní knihy jsou součástí bezpečnostních systémů, jako je zabezpečovací systém, kamerový systém nebo požární systém. Využívají se také k evidenci zásahů do technických systémů. Často jejich vedení vyžaduje buďto legislativa nebo úřední nařízení. Vedením provozní knihy prokazujete správné nakládání se systémem při kontrole úřadem.

K čemu slouží

Provozní kniha je určena k zaznamenávání všech úkonů na bezpečnostním systému. Zaznamenávají se do ní jednotlivé revize systému, případné opravy provedené na systému. A hlavně všechny vzniklé události jako jsou poplachy, údržba a úpravy systému. Tím dochází k vytváření historie bezpečnostních systémů. Ta poté slouží k evidenci, a hlavně řešení závažnějších událostí a zodpovědnosti za jejich vyřešení.

Potřebuji ji

U větších bezpečnostních systémů a zejména u požárních systémů je provozní kniha nedílnou součástí a legislativa ji vyžaduje. Využívá se taktéž u kamerových systémů, kde slouží k záznamům o nakládání s osobními údaji. Zjednodušuje se tak evidence. Při kontrole od Úřadu pro ochranu osobních údajů ji předložíte jako váš hlavní evidenční nástroj.