Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

 • Produkty
 • Popis kategorie
 • Rady a tipy
 • Srovnávání
Bezdrátový Oasis Plus

Bezdrátové zabezpečovací systémy Oasis Plus

Bezdrátový profesionální zabezpečovací systém s možností připojení GSM komunikátoru je vhodný zejména pro domy, kanceláře a provozy. Jednoduchá instalace již předprogramovaného zabezpečovacího systému dovoluje získat velmi kvalitní zabezpečovací systém renomované české firmy Jablotron. Každý tento zabezpečovací systém je vybaven podrobným postupem, jak jej nainstalovat a spustit. Možnost volby rozsahu a počtu detektorů podle velikosti vašeho objektu. Díky kompletnímu bezdrátovému propojení je instalace velmi rychlá a jednoduchá bez nutnosti kabeláže. Zabezpečovací systém lze doplnit integrovaným GSM modulem dovolující zasílat informace o stavu zabezpečovacího systému na telefon a ovládat zabezpečovací systém pomocí mobilního telefonu.

Lze tak získat kvalitní zabezpečovací systém za zlomek ceny běžně montovaných zabezpečovacích systémů od profesionálních firem. Prvky firmy Jablotron mají širokou servisní podporu po celém území české republiky. Lze jednoduše zajistit místní odborný servis pro případné budoucí rozšiřování zabezpečovacího systému.

Výhody zabezpečovacích systémů Oasis Plus

 • Jednoduchá instalace bez nutnosti složité kabeláže
 • Možnost výběru z několika typů podle velikosti objektu
 • Volitelně GSM komunikátor pro komunikaci s mobilním telefonem
 • Kvalitní komponenty s digitální analýzou pohybu
 • Komponenty vyrobené renomovanou českou firmou
 • Podrobný návod jak provést instalaci a zprovoznění
 • Přeprogramovaný, není nutné mít zkušenosti z oblasti elektrotechniky
 • Možnost následného rozšiřování a připojování nových komponent

Jak si sestavit zabezpečovací systém na míru

 1. Projděte si návod s radami Jak vybrat zabezpečovací systém.
 2. Vyberte nejvhodnější sadu pro váš objekt (Basic, Standard, Professional, House).
 3. Nevyhovuje-li vám žádná z připravených sad využijte sadu PRO s možností sestavení vaší konfigurace.

Tak, jak si objednávku sestavíte, vám jednotlivé části systému připravíme a nastavíme, aby byla instalace pro vás co nejjednodušší.

Jak správně vybrat zabezpečovací systém

Oblast zabezpečovacích systémů je poměrně komplikovaná a v některých případech je nutná konzultace s odborníkem. K dosažení kvalitního návrhu zabezpečovacího systému je nutné posoudit několik aspektů. Nejprve se musí určit místnosti, které chceme zabezpečit. Ve většině případů se nezabezpečuje celý objekt, ale pouze část. Zabezpečení celého objektu by bylo finančně nákladné a v některých případech i zbytečné. Většinou se zabezpečují pouze místnosti, ve kterých jsou uloženy cenné předměty a drahá elektronika. Případně přístupové cesty k těmto místnostem.


Má smysl investovat do zabezpečovacího systému?

Tato otázka trápí většinu majitelů bytů a domů či kohokoliv, kdo má nějaký majetek a nemůže v noci klidně spát. Proto jsme se rozhodli sepsat tento článek, abychom vám poskytli pár informací pro jednodušší rozhodování. Většina těchto informací je založena na 20-ti letech našich zkušeností, ale zejména zkušeností našich zákazníků s kriminalitou.


Levný versus drahý zabezpečovací systém

V posledních pár letech se začalo na trhu objevovat spousty různých zabezpečovacích systémů, některé již od velmi „zajímavých“ cen. Má tedy smysl utrácet velké peníze za drahý zabezpečovací systém nebo bude stačit některý ten levný čínský ze supermarketu?


Předprogramované zabezpečovací systémy

Abychom vám zjednodušili a přiblížili možnost namontovat si zabezpečovací systém sami, připravili jsme pro vás předprogramované zabezpečovací systémy. Tyto systémy umožňují montáž i bez znalostí z oboru elektrotechniky a bezpečnostní techniky. Vše, co je třeba z odborné oblasti, již pro vás připravili naši technici. Na vás zbývá pouze si vybrat zabezpečovací systém, který vám nejvíce vyhovuje a předpřipravené komponenty jednoduše rozmístit podle rychlého instalačního průvodce speciálně připraveného pro tyto přednastavené komponenty.


Dobrý alarm nebo dobrý zámek?

Při představě dobře zabezpečeného domova před zloději si většina populace představí kvalitní zámek na dveřích nebo přímo bezpečnostní dveře. Je to ale stále pravda? Elektrotechnika a nástroje jdou dopředu a zloději jsou také stále šikovnější a vynalézavější. Na rozdíl od toho uzamykací systémy využívají stále stejný princip a velkých inovací se v posledních letech nedočkaly.


Bezpečnost domova, ale čím začít?

Pokud jste se rozhodli zvýšit bezpečnost vašeho domova a nejste si jisti, čím začít, je tento článek určen přesně vám. Poradí vám, čím začít, a co si pořídit, abyste dosáhli co možná nejvyšší bezpečnosti za vaši investovanou částku.

Pokud tedy nemáte nyní žádný alarm, zabezpečovací zařízení ani požární hlásič a vrcholem zabezpečení vašeho domu je zámek na vašich dveřích, je opravdu čas se zamyslet, zdali se nevyplatí postupně investovat do bezpečnostní techniky a zvýšit tak bezpečnost vás i vašich blízkých.


Mýty o zabezpečovacích systémech

Zabezpečovací systémy jsou technickou oblastí, která je pro většinu populace nezáživnou a nezajímavou. Proto se také kolem ní může vytvářet řada různým mýtů a neurčitých zkušeností, jež vycházejí z různých zážitků a úrovní znalosti problémů a obsluhy. Proto jsme připravili vysvětlení pro nejčastěji používané mýty a jejich odůvodnění, případně i cestu, kterou přišly na svět. Technologie se stále rozvíjí a spousty pravd se s mýty obrátila.


Jak může vzniknout falešný poplach u zabezpečovacího systému

Falešný nebo samovolný poplach je u moderních zabezpečovacích systémů výjimečný. Ve většině případů bývá způsobený uživatelem nebo nevhodnou montáží některého z detektorů, zejména pak pohybových detektorů. Naštěstí náprava je poměrně jednoduchá, stačí detektor správně namontovat nebo přemístit a falešné poplachy ustanou.


První Předchozí Další Poslední
 
Řadit podle: Řadit sestupně Řadit vzestupně
Podle abecedy
Podle ceny
Podle parametrů
 • Výrobci produktů
 • Detekční podnět
 • Kompatibilita
 • Napájení
 • Ovládání systému
 • Poplachový výstup
 • Propojení systému
 • Prostředí
 • Připojení produktu
 • Složitost montáže

Výrobce produktů

Vyberte požadované výrobce produktů, od kterých chcete zobrazit jejich produkty. Produkty jednotlivých výrobců lze kombinovat pouze s přihládnutím k jejich kompatibilitě (viz popis konkrétního produktu). Bližší popis jednotlivých výrobců naleznete na stránce Seznam výrobců.

Jablotron

Detekční podnět

Detekční podnět je událost zpouštějící reakci detektoru, například poplach, vysílání na centrálu nebo sepnutí výstupu. Detekční podnět závisí na typu detektoru a jeho přesném určení.Kompatibilita

Produkt může být kompatibilní s některým jiným systémem. Některé produkty petřebují k funkci nadřízený systém. Autonomní produkt nepotřebuje k funkci žádný řídící systém, funguje po zapnutí. Bližší popis kompatibility jednotlivých produktů naleznete na stránce Kompatibilita produktů.


Napájení

Každý elektronický produkt má svůj způsob napájení v závislosti na svém provedení a účelu. Produkty mohou být napájeni vestavěnou baterií nebo z externího zdroje jako je napájecí adaptér nebo centrální jednotka.


Ovládání systému

Zabezpečovací systémy a alarmy mohou být ovládány různými způsoby a jejich kombinacemi. Nejpoužívanější ovládání je přes bezdrátovou klíčenku nebo zadáváním pinu na klávesnici zabezpečovacího systému. Závisí jen na vás co budete preferovat.
Ovládání v
Poplachový výstup

Základní funkcí zabezpečovacího systému je zajistit informaci o poplachu. Dějě se to pomocí poplachového výstupu, který může mít různé formy. Nejčastěji se využívá kombinace akustického poplachu sirénou a přenosu informace o poplachu na mobilní telefon.Propojení systému

Způsob propojení detektorů definuje jakým způsobem lze k centrální jednotce připojovat jednotlivé detektory a komponenty. Některé centrální jednotky nabízejí kombinaci různých připojení. V zásadě se jedná o způsob jakým budete systém propojovat při instal

Prostředí

Produkt je určen k montáži do daného prostředí. V připadě montáže v jiném než udaném prostředí může produkt vykazovat odchylky od daných parametrů. Může také dojít ke zničení produktu. U venkovního prostředí se vždy informujte v detailech produktu.


Připojení produktu

Způsob připojení produktu k zabezpečovacímu systému.


Složitost montáže

Stupeň složitosti montáže produktu. Zavedli jsme pět stupňů náročnosti a odbornosti jejich montáže. Tyto stupně vyjadřují jak velkou zkušenost k montáži výrobku potřebujete a jaké nářadí budete potřebovat pro zprovoznění výrobku. Bližší popis složitosti montáže jednotlivých produktů naleznete na stránce Složitost montáže.
Bezdrátový zabezpečovací systém Oasis Plus Basic

Moderní bezdrátový zabezpečovací systém, alarm, se 2 detektory a příslušenstvím. Přednastavený a naprogramovaný určený k amatérské montáži.
Produkt komunikuje bezdrátově
- 9 %   12 646,10 Kč
11 503,50 Kč
bez DPH 9 507 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set601

Bezdrátový zabezpečovací systém Oasis Plus Standard s GSM

Moderní bezdrátový zabezpečovací systém, alarm, se 3 detektory a příslušenstvím. Přednastavený a naprogramovaný určený k amatérské montáži.
Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 9 %   20 941,10 Kč
18 984,50 Kč
bez DPH 15 689,70 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set604

Konfigurovatelný kit zabezpečovací systém Oasis Plus Pro

Zákaznicky konfigurovatelný bezdrátový zabezpečovací systém, alarm s možností GSM přenosu poplachu na telefon. Zákaznicky volitelný rozsah detekorů. Přednastavený, určený k amatérské
Možnost zvolit vlastní konfiguraci produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 15 %   11 748,70 Kč
10 021,90 Kč
bez DPH 8 282,60 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: cfg600

 

Bezdrátový PIR detektor pohybu osob JA-83P

Zmenšená verze pohybového PIR detektoru kryje až 112m² podlahové plochy. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Tato verze
1 412 Kč
bez DPH 1 166,90 Kč
Skladem
Skladový kód: w2841

Bezdrátový zabezpečovací systém Oasis Plus Standard

Moderní bezdrátový zabezpečovací systém, alarm, se 3 detektory a příslušenstvím. Přednastavený a naprogramovaný určený k amatérské montáži.
Produkt komunikuje bezdrátově
- 9 %   14 281,10 Kč
12 990,50 Kč
bez DPH 10 735,90 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set602

Bezdrátový zabezpečovací systém Oasis Plus House s GSM

Moderní bezdrátový zabezpečovací systém, alarm, se 4 detektory a extr. sirénou. Přednastavený a naprogramovaný určený k amatérské montáži.
Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 9 %   27 947,20 Kč
25 462,60 Kč
bez DPH 21 043,50 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set603

 

Digitální bezdrátový detektor pohybu JA-80P

Digitální bezdrátový detektor pohybu JA-80P. Hlídá až 112m2 podlahové plochy. Lze připojit senzor otevření dveří.
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 10 %   1 480 Kč
1 332 Kč
bez DPH 1 100,80 Kč
Skladem
Skladový kód: w006

Požární bezdrátový detektor JA-82ST se sirénou a teplotním čidlem

Požární bezdrátový detektor kombinuje optický senzor kouře se snímačem teploty. Se zabudovanou sirénou pro lokální vyhlášení poplachu
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 10 %   1 360 Kč
1 224 Kč
bez DPH 1 011,60 Kč
Skladem
Skladový kód: w009

Vnější bezdrátová zálohovaná siréna JA-80A

Vnější zálohovaná siréna JA-80A je zcela bezdrátová v robusním krytu. Slouží zároveň jako vnější detektor sabotáže.
Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie 360 stupňové zobrazení produktu
- 10 %   2 655,60 Kč
2 390 Kč
bez DPH 1 975,20 Kč
Skladem
Skladový kód: w015

 

Bezdrátový detektor hořlavých plynů JA-80G

Plynový detektor hlásí unikající hořlavý plyn nebo páry. Vhodný pro hlídání plynových spotřebičů. Kompatibilní s ústřednami Oasis.
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produk napájen z zásuvky 230V Detekuje únik hořlavých plynů
- 10 %   1 770 Kč
1 593 Kč
bez DPH 1 316,50 Kč
Skladem
Skladový kód: w010

GSM komunikátor JA-82Y k systému Oasis

Modul užívající GSM mobilní síť. Umožňuje dálkové ovládání systému Umí hlásit události na mobilní telefon a na hlídací pult.
Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 10 %   6 660 Kč
5 994 Kč
bez DPH 4 953,70 Kč
Skladem
Skladový kód: w1506

Bezdrátový dvouzónový pohybový detektor JA-86P

Výrobek slouží k prostorové detekci pohybu osob s vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácích zvířat.
Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie 360 stupňové zobrazení produktu
- 10 %   1 950 Kč
1 755 Kč
bez DPH 1 450,40 Kč
Na objednávku ...do 3 dnů
Skladový kód: w1510

 

Bezdrátový detektor s kamerou JA-84P

Umožňuje detekovat pohyb ve střeženém prostoru včetně vizuálního potvrzení poplachu. Odesílá obrázek na mobilní telefon.
Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 10 %   3 320 Kč
2 988 Kč
bez DPH 2 469,40 Kč
Na objednávku ...do 3 dnů
Skladový kód: w1511

Bezdrátový magnetický detektor JA-83M miniaturní

Výrobek je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Detektor komunikuje bezdrátově a je napájen z baterie.
Autonomní produkt pracující na baterie Produkt komunikuje bezdrátově
- 10 %   1 055,50 Kč
950 Kč
bez DPH 785,10 Kč
Skladem
Skladový kód: w1514

 
První Předchozí Další Poslední