Katalog produktů

Inels

Inteligentní systém Inels

Inteligentní systém řízení a ovládání nejběžnějších domácích procesů nabízí Česká firma ElkoEP se svým systémem Inels. Jedná se o nejdéle vyvíjený český inteligentní systém na trhu pro občanskou vybavenost. Systém nabízí možnosti od zabezpečení domácnosti přes regulaci teploty až po ovládání osvětlení a audio systémů. Jednotlivé prvky jsou za dobu vývoje již odladěny a odzkoušeny mnoha instalacemi.

Co je inteligentní systém Inels

Ovladač, který budete mít vždy po ruce. Je možné ovládat inteligentní bezdrátovou elektroinstalaci z Vašeho chytrého telefonu iPhone nebo Android. Prvky inteligentního domu jsou řízeny pomocí chytré krabičky, která řídí vytápění a spíná spotřebiče, ventilátory, garážová vrata, žaluzie, zavlažovací systém, zásuvky a další připojené systémy. To vše s možností nastavení času, programu a událostí ke spuštění. Pomocí videokamer můžete kontrolovat celý dům z práce nebo dokonce z dovolené.

Co lze ovládat systémem Inels

  • Vytápění - možnost nastavit teplotu v každé místnosti pomocí jediného tlačítka nebo aplikace ve vašem chytrém telefonu. 
  • Osvětlení - stmívání a světelné scény pro každou příležitost. Časové zpoždění pro zapnutí osvětlení. Stmívání různých zdrojů světla, včetně LED žárovek a RGB pásků.
  • Spotřebiče - můžete zapnout nebo vypnout prakticky jakýkoliv spotřebič, který je zapojen v zásuvce.
  • Přístup- sofistikovaný přístupový systém na základě systému hesel, WMC karet nebo NFC čipů.
  • Kamery – až 30 bezpečnostních kamer schopných stálého sledování a zaznamenávání. Bezpečnostní kamery lze sledovat v chytrém telefonu, tabletu nebo televizi.
  • Hudba - z jednoho místa můžete sdílet hudbu po celém domě, jste schopni ji ovládat pohodlně z aplikace chytrého telefonu.
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT