Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Zvonek s pořízením fotografie a online informací na mobil - systém Jablotron 100

Rating:     
Napsáno: 03 března 2016     Autor: Petr Honzík
Zvonek s pořízením fotografie a online informací na mobil - systém Jablotron 100

Vědět on-line kdo zvoní na domovní zvonek a mít v mobilu okamžitě jeho fotku může být velmi praktická věc. A ne jen to, hlídat zdali někdo neprošel brankou a neobhlíží si dům, může být dokonce velmi užitečné. I to dokáže zabezpečovací systém Jablotron 100 pro vás zařídit.

Zabezpečovací systém Jablotron 100 má vestavěnou podporu pro domovní zvonek a také podporu pro verifikaci dění v prostoru. To umožňuje implementovat funkci pořízení fotografie během zazvonění na zvonek. Zvonkové tlačítko tak hraje roli informativní a pomocí vnitřní sirény přehraje vybranou melodii a předá impuls do zabezpečovacího systému. Ten pořídí pomocí verifikační kamery aktuální fotografii zvonící osoby.

Co tím získám:
  • Přehled o případných návštěvách.
  • Pořízené snímky pro případné další důkazní řízení.
  • Kontrola listovních doručovatelů a jejich výmluv, že zvonili, ale nikdo neotevřel.
  • Přehled o osobách vstupujících na pozemek.
  • A to vše online s přístupem na Jablotron Cloud.

Hlídání průchodu brankou do zahrady

Zloděj si velmi často chodí objekt předem obhlídnout, vleze vám i do zahrady, případně si něco odnese. Před krádeží často zkusí i zazvonit, aby se ujistil, že nikdo není doma. Vyplatí se tak hlídat a pořídit snímek jak zvonící osoby, tak osoby, která prošla brankou do zahrady nebo vstoupila do společné chodby.

Tuto funkci hlídání branky lze zajistit detektorem na dveře, jež při jakémkoliv otevření aktivuje pořízení záznamu fotografie. Budete tak mít přehled o všech vstupujících osobách.

Online přehled o návštěvách

Pokud je váš systém Jablotron 100 připojen do cloud centra firmy Jablotron přes program myJablotron, máte přístup ke všem funkcím zabezpečovacího systému. Tím i k pořízeným fotografiím z verifikačních kamer. Pokud tak někdo zazvoní, vyskočí vám na mobilu informace o pořízení fotografie. Ihned máte přehled o typu návštěvy, která je před vaším domem.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.