Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Bezpečnostní plomby

Bezpečnostní plomby a UV značky

Ne jen před zloději je třeba chránit majetek. Ochrana je nutná i před podvodníky a jim podobnými osobami. Ty se váš alarm nepokusí překonat a domů vám také hned tak nepřijdou. Místo toho se vám pokusí zaměnit věci při nepozornosti nebo pozměnit údaje na listinách. I proti těmto případů se lze velmi jednoduše bránit.

Ochrana listin a smluv

Velmi jednoduché, účinné a i profesionálně vypadající zabezpečení listin lze provést pomocí holografických číslovaných plomb. Každou důležitou listinu je vhodné dobře ochránit proti pozměňování nebo výrobě falzifikátů. Holografická plomba pouhým přelepením spínací svorky zajistí nemožnost rozešití smlouvy nebo výměnu jejích částí.

Označování majetku

Pokud půjčujete své věci, nebo si potřebujete tajně označit listiny, stačí si je jednoduše neviditelně podepsat. UV perem s neviditelným inkoustem dosáhnete označení jak předmětu, tak dokumentu, aniž by si toho někdo všiml. UV lampou pak velmi jednoduše překontrolujete, zdali vám dotyčná věc nebyla zaměněna.

Pokud si takto označíte cenné věci ve vaší domácnosti, policie je velmi jednoduše dokáže identifikovat po případné krádeži.

Náš tip

Kategorie neobsahuje žádné výrobky.

Hlavní kategorie