Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Jablotron 100

Chytrý zabezpečovací systém Jablotron 100

Moderní zabezpečovací systémy se nesoustředí jen na holé zabezpečení domácnosti proti vykradení. To je dnes samozřejmostí u všech bezpečnostních systémů. Od těch moderních se ale žádá více. Zejména vytvoření bezpečného bydlení pro všechny členy domácnosti a jejich ochranu před riziky a životu nebezpečnými situacemi. Navíc je požadován vyšší komfort bydlení a aspoň základní automatizace a řízení provozu domu. Nikdo nechce mít hromadu dálkových ovladačů od zabezpečovacího systému, vjezdové brány a garážových vrat. A když je zapomenete, co dál?

U systému Jablotron 100 lze vše pěkně skloubit dohromady a využívat možností a výhod jednotlivých komponent. Mít vše pěkně na jednom místě a vždy moci nahlédnout na stav celého systému s možností ovládat jej vzdáleně. Nebude už vám hrozit žádné překvapení po příchodu domu.

Ovládání garážových vrat a vstupů Měření spotřebovaných energií Domovní zvonek s fotoverifikací Ovládání domácí automatizace Přehled o stavech a ovládání na mobilním telefonu Hlídání nebezpečných a havarijních stavů Kompletní hlídání objektu proti vykradení Produkty systému Jablotron 100

Co nabízí bezpečnostní systém Jablotron 100

  • Hlídání objektu proti vniknutí cizí osoby.
  • Detekce havarijních a nebezpečných stavů (požár, voda, plyn).
  • Ovládání domácí automatizace.
  • Měření spotřebovaných energií.
  • Ovládání garážových vrat a vstupů.
  • Fotoverifikace a nahlížení do objektu.

Náš tip

Ovládání garážových vrat a vstupů do objektu systémem Jablotron 100

Jedno univerzální ovládání pro vaše garážová vrata s možností ovládání přes mobilní telefon nebo přímo z auta pouhým bliknutím dálkových světel. I to je možné s moderním zabezpečovacím systémem Jablotron 100.


Zvonek s pořízením fotografie a online informací na mobil - systém Jablotron 100

Vědět on-line kdo zvoní na domovní zvonek a mít v mobilu okamžitě jeho fotku může být velmi praktická věc. A ne jen to, hlídat zdali někdo neprošel brankou a neobhlíží si dům, může být dokonce velmi užitečné. I to dokáže zabezpečovací systém Jablotron 100 pro vás zařídit.


Automatizace a zabezpečení domu ve vašem mobilu

Kompletní ovládání vašeho domu z mobilního telefonu a možnost okamžitě reagovat na vzniklou situaci. Mít možnost ovlivnit dění i když nejste doma. Snížit vznikající škody, aniž byste osobně zasahovali. To vše dokáže nabídnout zabezpečovací systém Jablotron 100.


Měření spotřebovaných energií

Ceny energií tvoří značnou část rozpočtu každé domácnosti. Tím také nabízejí velmi lákavou položku, na které by se mohlo ušetřit. Jak ale na něčem šetřit, když to pořádně neměříme. Jedna celková faktura na konci zúčtovacího období rozhodně nenapoví, co je hlavním domácím žroutem energie. Systém Jablotron 100 vám s tím pomůže.


Hlídání nebezpečných a havarijních stavů objektu

Moderní objekt je plný různých inženýrských systémů počínaje elektrickými rozvody až po různé klimatizační a topné okruhy. Všechny tyto systémy ale také přinášejí rizika a nebezpečí. Vždy je třeba řešit jak postupovat v situaci výpadku topení, vznícení elektrozařízení nebo prasknutí vodovodních rozvodů. I s tím vám systém Jablotron 100 může pomoci.


Ovládání domácí automatizace a signalizace

Objekt, jak pro bydlení tak užitný, bývá plný různých technických vybavení, které je nutno manuálně ovládat a regulovat. Přitom řada z nich by mohla být ovládána automaticky nebo na základě dalších podmětů a jiných zařízení. Tomuto provázání se říká chytrá domácnost nebo domácí automatizace. Systém Jablotron 100 dokáže toto provázání a řízení převzít.