Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Jablotron 100

Chytrý zabezpečovací systém Jablotron 100

Moderní zabezpečovací systémy se nesoustředí jen na holé zabezpečení domácnosti proti vykradení. To je dnes samozřejmostí u všech bezpečnostních systémů. Od těch moderních se ale žádá více. Zejména vytvoření bezpečného bydlení pro všechny členy domácnosti a jejich ochranu před riziky a životu nebezpečnými situacemi. Navíc je požadován vyšší komfort bydlení a aspoň základní automatizace a řízení provozu domu. Nikdo nechce mít hromadu dálkových ovladačů od zabezpečovacího systému, vjezdové brány a garážových vrat. A když je zapomenete, co dál?

U systému Jablotron 100 lze vše pěkně skloubit dohromady a využívat možností a výhod jednotlivých komponent. Mít vše pěkně na jednom místě a vždy moci nahlédnout na stav celého systému s možností ovládat jej vzdáleně. Nebude už vám hrozit žádné překvapení po příchodu domu.

Ovládání garážových vrat a vstupů Měření spotřebovaných energií Domovní zvonek s fotoverifikací Ovládání domácí automatizace Přehled o stavech a ovládání na mobilním telefonu Hlídání nebezpečných a havarijních stavů Kompletní hlídání objektu proti vykradení Produkty systému Jablotron 100

Co nabízí bezpečnostní systém Jablotron 100

  • Hlídání objektu proti vniknutí cizí osoby.
  • Detekce havarijních a nebezpečných stavů (požár, voda, plyn).
  • Ovládání domácí automatizace.
  • Měření spotřebovaných energií.
  • Ovládání garážových vrat a vstupů.
  • Fotoverifikace a nahlížení do objektu.

Náš tip