Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

On-line kamerový systém

On-line demo kamerového systému

Abychom vám maximálně přiblížili funkce kamerového systému, připravili jsme on-line demonstraci možností námi nabízených kamerových systémů. Můžete si tak předem osahat a prohlédnout, jak se používá a jak vypadá kamerový systém ještě před rozhodnutím o jeho pořízení.

V současné době nabízíme dva typy kamerových systémů s možností on-line přístupu k obrazu. Každý typ je vhodný na trochu jiný způsob použití:

Kamerový systém CAM

Tento kamerový systém je vhodný, zejména pokud chcete provádět záznamy z více kamer a dlouhodoběji je uchovávat. Kamerový systém dovoluje připojit až 8 kamer a lze k němu přistupovat přes počítač i mobilní telefon.

Bezpečnostní kamery IPCam

Plug&Play bezpečnostní kamery jsou vhodné zejména pro nahlížení do objektu přes počítač nebo mobilní telefon. Některé typy nabízejí i ukládání video sekvencí ale jedná se spíše o doplňkovou funkci. Hlavní předností je velmi jednoduchá instalace a používání.

Náš tip

On-line demo kamerového systému CAM

Bezpečnostní kamerový systém CAM nabízí monitorování a záznam videosekvencí v objektu až z osmi kamer současně. Jedná se systém propojení několika bezpečnostních kamer s video-záznamovou jednotkou zabezpečující zpracování a ukládání video dat z kamer.


On-line demo bezpečnostní kamery IPCam

Plug&Play bezpečnostní kamery nabízejí širokou škálu monitorování objektu od jednoduchého nahlížení do objektu přes mobilní telefon nebo počítač po nahrávání video sekvencí při pohybu před kamerou.

Hlavní výhodou Plug&Play bezpečnostních kamer oproti běžným IP kamerám je úplná absence složitého nastavování počítačové sítě a nutnost pevné IP adresy. Plug&Play kamery obsahují speciální program, který se dokáže sám připojit do internetu a na základě jedinečného logovacího čísla a vašeho hesla dovolí nahlédnout on-line na obraz kamery.


Zvonek s pořízením fotografie a online informací na mobil - systém Jablotron 100

Vědět on-line kdo zvoní na domovní zvonek a mít v mobilu okamžitě jeho fotku může být velmi praktická věc. A ne jen to, hlídat zdali někdo neprošel brankou a neobhlíží si dům, může být dokonce velmi užitečné. I to dokáže zabezpečovací systém Jablotron 100 pro vás zařídit.


Srovnání dohledových kamer
Pro přehlednější orientaci v široké nabídce kamer jsme pro vás připravili přehledovou tabulku základních vlastností. Podle těchto vlastností jednoduše porovnáte výhody a nevýhody jednotlivých variant a vyberete nejvhodnější kameru právě pro vás.